Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Multikino ma już 700 000 fanów na Facebooku!

Multikino Polska jest największym fanpage’em kinowym w Polsce i drugim pod względem liczby fanów w Europie. Ponad 700 000 osób w ciągu pięciu lat polubiło Multikino na Facebooku. Z tej okazji sieć multipleksów przygotowała atrakcje dla fanów.

Multikino zajmuje pierwsze miejsce pod względem liczby fanów na Facebooku w kategorii Film Industry oraz piąte miejsce w kategorii Entertainment w Polsce (źródło: Socialbakers). Znajduje się również w czołówce największych kinowych fanpage’y w Europie, zajmując drugą pozycję. Aby podziękować widzom, sieć kinowa przygotowała wiele atrakcji, które jeszcze bardziej umilą czas spędzony na Multikinowej fanstronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celebrowanie 700 tysięcy fanów rozpoczęła zabawa z odgadywaniem tytułów filmów. Na cover photo pojawił się obrazek, na którym ukryte są tytuły ponad 60 filmów. Autorem grafiki jest Alek Morawski, uznawany za jednego z najciekawszych polskich ilustratorów. Widzowie mogą sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość oraz potraktować zabawę jako rozgrzewkę przed konkursami, w których będą do wygrania zaproszenia do kina. Pierwszy konkurs już 12 sierpnia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij