E-commerce od A do Z: PIXERS

eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

E-commerce od A do Z: PIXERS

Tym razem w cyklu "E-commerce od A do Z" przedstawiamy PIXERS. PIXERS to sklep "sztuki użytkowej”. To galeria ponad 20 milionów wspaniałych fotografii, z których można stworzyć unikalne fototapety, obrazy, plakaty czy naklejki ścienne.

O PIXERS opowiada jego Zespół Kreatywny:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działamy globalnie - nie ograniczamy się tylko do naszego kraju. Postanowiliśmy sprostać wymaganiom mieszkańców Europy i reszty świata. W końcu - po co się ograniczać? Dzięki temu, nasz licznik odPIXERSowanych metrów kwadratowych stale rośnie. 

Allegro

Na chwilę obecną nie prowadzimy i nie planujemy prowadzić sprzedaży na Allegro. Przecież Allegro nie ma tak niesamowitej oprawy jak nasza strona! A zwariowane koncepcje i odjechane aranżacje trzeba pokazywać w takim właśnie środowisku. Ale z drugiej strony - może trzeba odPIXERSować Allegro?

Blogosfera

Posiadamy blog firmowy, na którym dzielimy się naszymi inspiracjami, nowymi pomysłami i produktami. Robimy to konsekwentnie i robimy to dobrze. Ma być kolorowo, dizajnersko ze szczyptą szaleństwa. Piszemy poradniki, robimy top listy, zestawiamy nasze fototapety z różnymi produktami. Blog jest dla nas miejscem, w którym dzielimy się sobą. Lubimy też wywoływać kontrowersje. No risk, no fun.

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi blogami o dizajnie. Artykuły o naszych kolekcjach pojawiają się regularnie w internetowym wydaniu Czterech Kątów, na blogu Freshome oraz DesignYouTrust.

Darmowa dostawa

Współpracujemy z firmą DHL, która zapewnia profesjonalną i szybką dostawę zamówionego towaru. Zamówienia powyżej 1000zł objęte są programem darmowej dostawy (wersja standard)  do klienta.

E-mail marketing

Rozsyłany jest newsletter do naszych klientów. Wysyłka odbywa się raz na dwa tygodnie, chyba że przygotowujemy dodatkowe atrakcje w formie konkursów, promocji – np. 20% zniżki na produkty z poszczególnych kolekcji.

Facebook

Posiadamy dwa fan page’e – polski i angielskojęzyczny. Prezentujemy na nich dizajnerskie  inspiracje, zarówno nasze, jak i te ze świata. Korzystamy z nich także do kontaktu z klientami. Dodatkowo posiadamy konto na Flickr, Tumblr, Behance, Twitter. Korzystamy z tego aby zwiększyć zasięg naszych komunikatów i podprogowych przekazów, dzięki którym wszyscy wiedzą, że PIXERS jest taki fajny :) Dodatkowo działamy także na Pintereście - jak zawsze w sposób zakręcony i bardzo kolorowy. Kategorie przygotowaliśmy tak, aby jak najszerzej pokazać właśnie to, co nas inspiruje i to, co chcielibyśmy na przykład mieć w domu, ale jeszcze nie mamy, bo praca w PIXERS pochłania cały nasz czas.

Groupon i inne serwisy zakupów grupowych

Korzystaliśmy z oferty Groupona, jednak była to jednorazowa przygoda. Wolimy koncentrować się na tworzeniu interesującej oferty dla każdego klienta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij