E-commerce od A do Z: PIXERS

eCommerce

E-commerce od A do Z: PIXERS

Tym razem w cyklu "E-commerce od A do Z" przedstawiamy PIXERS. PIXERS to sklep "sztuki użytkowej”. To galeria ponad 20 milionów wspaniałych fotografii, z których można stworzyć unikalne fototapety, obrazy, plakaty czy naklejki ścienne.

O PIXERS opowiada jego Zespół Kreatywny:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działamy globalnie - nie ograniczamy się tylko do naszego kraju. Postanowiliśmy sprostać wymaganiom mieszkańców Europy i reszty świata. W końcu - po co się ograniczać? Dzięki temu, nasz licznik odPIXERSowanych metrów kwadratowych stale rośnie. 

Allegro

Na chwilę obecną nie prowadzimy i nie planujemy prowadzić sprzedaży na Allegro. Przecież Allegro nie ma tak niesamowitej oprawy jak nasza strona! A zwariowane koncepcje i odjechane aranżacje trzeba pokazywać w takim właśnie środowisku. Ale z drugiej strony - może trzeba odPIXERSować Allegro?

Blogosfera

Posiadamy blog firmowy, na którym dzielimy się naszymi inspiracjami, nowymi pomysłami i produktami. Robimy to konsekwentnie i robimy to dobrze. Ma być kolorowo, dizajnersko ze szczyptą szaleństwa. Piszemy poradniki, robimy top listy, zestawiamy nasze fototapety z różnymi produktami. Blog jest dla nas miejscem, w którym dzielimy się sobą. Lubimy też wywoływać kontrowersje. No risk, no fun.

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi blogami o dizajnie. Artykuły o naszych kolekcjach pojawiają się regularnie w internetowym wydaniu Czterech Kątów, na blogu Freshome oraz DesignYouTrust.

Darmowa dostawa

Współpracujemy z firmą DHL, która zapewnia profesjonalną i szybką dostawę zamówionego towaru. Zamówienia powyżej 1000zł objęte są programem darmowej dostawy (wersja standard)  do klienta.

E-mail marketing

Rozsyłany jest newsletter do naszych klientów. Wysyłka odbywa się raz na dwa tygodnie, chyba że przygotowujemy dodatkowe atrakcje w formie konkursów, promocji – np. 20% zniżki na produkty z poszczególnych kolekcji.

Facebook

Posiadamy dwa fan page’e – polski i angielskojęzyczny. Prezentujemy na nich dizajnerskie  inspiracje, zarówno nasze, jak i te ze świata. Korzystamy z nich także do kontaktu z klientami. Dodatkowo posiadamy konto na Flickr, Tumblr, Behance, Twitter. Korzystamy z tego aby zwiększyć zasięg naszych komunikatów i podprogowych przekazów, dzięki którym wszyscy wiedzą, że PIXERS jest taki fajny :) Dodatkowo działamy także na Pintereście - jak zawsze w sposób zakręcony i bardzo kolorowy. Kategorie przygotowaliśmy tak, aby jak najszerzej pokazać właśnie to, co nas inspiruje i to, co chcielibyśmy na przykład mieć w domu, ale jeszcze nie mamy, bo praca w PIXERS pochłania cały nasz czas.

Groupon i inne serwisy zakupów grupowych

Korzystaliśmy z oferty Groupona, jednak była to jednorazowa przygoda. Wolimy koncentrować się na tworzeniu interesującej oferty dla każdego klienta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij