Agencja Plej partnerem kreatywnym maratonu programistyczngo hackjam.net

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Plej partnerem kreatywnym maratonu programistyczngo hackjam.net

Hackjam.net to maraton programistyczny połączony z sesją projektowania usług, który rozpocznie się 18 września w Auditorium Maximum UKSW w Warszawie. Agencja marketingu zintegrowanego Plej objęła patronat kreatywny nad hackjam.net.

W ramach współpracy stworzyła logo oraz opracowała wszystkie materiały kreatywne związane z wydarzeniem. Plej przygotowała również architekturę informacji, projekt graficzny i wdrożyła responsywny serwis hackjam.net.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 18 do 20 września 2015 roku w murach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się hackjam.net - hackathon, czyli maraton programistyczny, prowadzony w unikalnej formule, bo połączony z sesją projektowania usług. W tym roku programiści z całej Polski będą mogli wykazać się kreatywnością w ramach dwóch ścieżek tematycznych. Pierwsza z nich koncentruje się na zagadnieniach z obszarów FINANSE-ZDROWIE-TECHNOLOGIA, druga: EDUKACJA-FINANSE-TECHNOLOGIA. W trakcie wielogodzinnego turnieju programiści i projektanci aplikacji webowych i mobilnych będą tworzyć innowacyjne projekty informatyczne skupione wokół tych dwóch grup zagadnień. Organizatorzy i partnerzy chcą położyć nacisk na użycie nowoczesnych metod projektowania, networking, a przede wszystkim na współpracę, która jest bardziej efektywna, niż powszechna rywalizacja. Wydarzenie hackjam.net będzie też okazją do dzielenia się wiedzą, budowania relacji między środowiskami oraz poznawania nowych metod pracy.

W świecie IT hackathony są dziś kuźniami innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które często podczas takich wydarzeń mogą ujrzeć światło dzienne. Areną zmagań programistów z całej Polski będzie Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Programiści oddadzą się czystej radości tworzenia i budowania nowych projektów, które zaprezentują na koniec hackjamu. Spośród nich jury wyłoni i nagrodzi najlepsze wersje demo aplikacji. Sponsorem głównym wydarzenia oraz nagrody dla jednego z najlepszych zespołów jest firma Luxoft Poland - dostawca najwyższej jakości usług IT dla klientów na całym świecie w branżach takich jak: finanse, telekomunikacja, energetyka, turystyka, przemysł motoryzacyjny i lotniczy. Organizatorem hackjam.net jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Partnerami głównymi wydarzenia są: Microsoft, Raiffeisen POLBANK, PizzaPortal.pl, SoftwareMind, j-labs i uselab, partnerami technologicznym są statim i only4.mobi, partnerem rekrutacyjnym synerit, a partnerem kreatywnym agencja Plej. Pomysłodawcami wydarzenia są Dariusz Paczewski, Dyrektor Biura Innowacji Raiffeisen Polbank i Kamil Hendzel z only4.mobi.

Wszystkich programistów i projektantów zainteresowanych udziałem w wydarzeniu organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronie. Przyjmowane są zgłoszenia od osób indywidualnych, oraz zespołów zorganizowanych (od 4 do 6 osób).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij