Quality Door System 24 we współpracy z GutPR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Quality Door System 24 we współpracy z GutPR

We wrześniu zapoczątkowana została współpraca pomiędzy producentem wysokiej jakości systemów drzwi przesuwnych – firmą Quality Door System 24 – a liderem w kategorii PR dla budownictwa – agencją GutPR.

Firma Quality Door System 24 szukała kompetentnej agencji PR, posiadającej praktyczną wiedzę z zakresu obsługi klientów z sektora, w którym działa. Szerokie doświadczenie GutPR we współpracy z firmami z branży stolarki otworowej, w tym między innymi w prowadzeniu skutecznych działań komunikacyjnych dla lidera na rynku okuć, producentów okien, producentów drzwi, producentów bram garażowych, producenta klamek, dostawców systemów zabezpieczeń, wiodących marek pian i akcesoriów montażowych, dystrybutorów elektronarzędzi do montażu okien i drzwi czy licznych mistrzostw, imprez i gal gromadzących przedstawicieli branży stolarki otworowej z pewnością zaważyło na wyborze, jakiego dokonała firma QDS24.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach podpisanej umowy agencja GutPR poprowadzi dla QDS24 działania z zakresu relacji z mediami, w tym czynności w obszarze PR produktowego oraz PR eksperckiego, a także dostarczy monitoring mediów. Za realizację wyznaczonych celów z ramienia GutPR odpowiada Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij