Morphsuits na ulicach Śląska - promocja 2. urodzin Galerii Agora Bytom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Morphsuits na ulicach Śląska - promocja 2. urodzin Galerii Agora Bytom

Kolorowi Ninja wychodzą na ulice zaczepiając mieszkańców i prezentując rozmaite figury i animacje. Wbrew pozorom to nie scenariusz nowego teledysku rodem ze Stanów Zjednoczonych, a promocja drugich urodzin Galerii Agora Bytom.

Morphsuits, bo o nich mowa, to jeden z najnowszych trendów w reklamie, który już odnalazł swoją drogę na wielki ekran. Ciekawe stroje w różnorodnych wersjach można oglądać w filmach, teledyskach oraz zagranicznych reklamach, a dzisiaj zamaskowani bohaterowie trafiają na Śląsk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Postacie przebrane w kolorowe kombinezy ruszą na ulice w Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Górach i Piekarach Śląskich. Będzie je można spotkać już dzisiaj i zostaną z Wami aż do soboty. Agora Bytom w ten sposób promuje swoje drugie urodziny, które hucznie obchodzone będą w najbliższy weekend. - Mieszkańcy Śląska jako jedni z pierwszych w Polsce, będą mieli okazje spotkać kolorowych bohaterów. Jeśli zobaczycie ich na ulicy, nie bójcie się. Gwarantujemy, że mają pokojowe zamiary – żartuje Dariusz Albrycht z agencji NNI, która odpowiada za projekt.

Morphsuits będą rozdawać ulotki, animować spotkanych przechodniów i zachęcać do wspólnej zabawy. Możecie ich spotkać na ulicach, schodach, w budynkach i wszędzie tam, gdzie uda im się wejść. – Chcemy bawić się z naszymi klientami i zaprosić ich, aby przyłączyli się do wspólnego świętowania naszych drugich urodzin, na których czeka na nich mnóstwo atrakcji – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Galerii Agora Bytom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij