„Świat Piwa” najlepszym drukowanym biuletynem wewnętrznym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Świat Piwa” najlepszym drukowanym biuletynem wewnętrznym

Dynamika makiety, niestandardowa szata graficzna i format magazynu zapewniły magazynowi Kompanii Piwowarskiej pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie agencji wydawniczej Agape.

Jury jubileuszowego, 15. Konkursu Biuletynów Firmowych po raz kolejny doceniło magazyn pasjonatów piwa z browarów KP. „Świat Piwa” pokonał ostrą konkurencję, uzyskując 171,7 punktów na 200 możliwych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Cieszy nas kolejna nagroda dla ulubionego magazynu naszych pracowników. Mimo że „Świat Piwa” otrzymał ich już sporo, to nie spoczywamy na laurach. Nasz magazyn jest taki jak jego czytelnicy – cały czas się rozwija i dąży do doskonałości. Dlatego od zeszłego roku wydajemy go na papierze powstającym w 100 procentach z makulatury. Przyjaźni czytelnikom i środowisku? Tak, tacy jesteśmy! – skomentowała Natalia Kleczewska, redaktor naczelna „Świata Piwa”.

Po „Świat Piwa” w KP sięgają pracownicy 3 browarów (Poznań, Tychy, Białystok) oraz zatrudnieni w biurach i centrach dystrybucji na terenie całego kraju. Magazyn jest udostępniany także emerytowanym pracownikom, członkom grupy SABMiller, gościom KP i wszystkim zainteresowanym. Poruszana tematyka obejmuje codzienne życie firmy, jej oddziałów i otoczenia. To doskonałe narzędzie budowania świadomości marek firmy, zaangażowania pracowników. Ważnym elementem periodyku jest edukacja w zakresie odpowiedzialnego spożywania alkoholu oraz postaw proekologicznych. Pasjonaci piwa poznają za jego pomocą tajniki warzenia i wyszynku tego trunku.

Magazyn powstał w 1999 roku i od tamtego czasu jest regularnie nagradzany jako najlepszy magazyn roku (w 2003, 2004, 2008 oraz w 2009 roku).

Konkurs Biuletynów Firmowych agencji Agape jest najstarszym i najważniejszym wydarzeniem branży custom publishing w Polsce, funkcjonującym od 2001 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij