Empik.com - Darmowa dostawa do „końca świata”!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

Empik.com - Darmowa dostawa do „końca świata”!

empik.com wprowadza darmową dostawę dla wszystkich zamówień realizowanych na terenie Polski aż do wieszczonego przez Majów "końca świata", czyli 21.12.2012.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie empik.com przez AC Nielsen wynika, że aż 79% respondentów jako główne zalety zakupów on-line wskazuje możliwość dostawy do domu, a 36% - darmową dostawę. Opcja darmowej dostawy do salonów znajduje się w stałej ofercie sklepu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów w październiku tego roku empik.com we współpracy z firmą kurierską DPD Polska przeprowadził akcję „tydzień darmowej dostawy”. Dzięki promocji udało się podwoić ilość przesyłek kurierskich opuszczających magazyny empik.com i pozyskać rzeszę nowych Klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem sklep idzie o krok dalej – promocją objęte są wszystkie formy dostawy na terenie Polski (kurier, poczta) o minimalnej warości zamówienia 89zł. Termin zakończenia promocji zbiega się z wieszczonym przez Majów końcem świata, czyli 21.12.2012.

Standardowo darmowa dostawa na terenie kraju oferowana jest dla zamówień, których wartość przekracza 200zł. Tak znaczne obniżenie progu pozwoli skorzystać z promocji większości klientom robiącym zakupy na empik.com.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij