Smyk zachęca: Podaruj drugie życie Misiowi!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Smyk zachęca: Podaruj drugie życie Misiowi!

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel niemal każdego dziecka, czyli pluszowy miś. Z tej okazji SMYK uruchomił Serwis Miśków, który będzie działał w sklepie przy ul. Chmielnej w Warszawie.

W ramach akcji zaplanowano bezpłatne, drobne naprawy wysłużonych maskotek, które mali i duzi klienci mogą przynosić w godzinach popołudniowych od 19 do 25 listopada.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia sieć sklepów SMYK otwiera w swoim warszawskim salonie przy Chmielnej 25 Serwis Miśków. Bezpłatny serwis obejmie drobne naprawy krawieckie, takie jak: ręczne przyszywanie naderwanych łapek i uszu, cerowanie materiału, przyklejanie oczu i noska oraz łatanie dziur. Można też będzie uzupełnić braki w wypełnieniu wnętrza maskotki oraz umieścić w niej serduszko. Każda naprawiona maskotka otrzyma certyfikat narodzin, który będzie potwierdzeniem nadania pluszakowi imienia. Ponadto każdy klient będzie mógł zakupić dla swojej pluszowej maskotki ubranko oraz mechanizm dźwiękowy, które są dostępne w stałej ofercie działającej już od roku w sklepie Fabryki Miśków.

- Każdy z nas ma jakąś pluszową maskotkę, którą wspomina z czasów dzieciństwa. Bardzo często jest nią właśnie pluszowy miś. – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk. Teraz te zabawki mają dla nas głównie wartość sentymentalną, jednak w dzieciństwie miały niemały wpływ na nasz rozwój emocjonalny. I chociaż czasy się zmieniają, zmieniają się też upodobania dzieci, to zabawki pluszowe nie poddają się ani czasowi, ani nowym trendom. Nadal są bardzo ważne dla wszystkich maluchów i nieustannie przez nie kochane. Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia to zatem świetna okazja, by powspominać beztroskie dzieciństwo oraz zadbać o te wysłużone pluszaki. Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalny Serwis Miśków, który umożliwi podarowanie drugiego życia wysłużonemu przyjacielowi z dzieciństwa. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu ze swoją starą maskotką i skorzystania z możliwości naprawy!

Na odwiedzających sklep SMYK przy ul. Chmielnej 25 czeka również wyjątkowa Fabryka Miśków, w której można stworzyć unikalną maskotkę. Na oczach dziecka przy wykorzystaniu czarodziejskiej maszyny oraz igły i nici wybrana przez nie „skórka” zamienia się w niepowtarzalnego pluszaka. W Fabryce na swoich nabywców czekają pluszowe zwierzaki oraz bogata oferta ubranek i akcesoriów dla maskotek, a także mechanizmów dźwiękowych naśladujących odgłosy np. niedźwiadka czy pieska. Możliwe jest też samodzielne nagranie innego dźwięku lub wiadomości głosowej. Dziecko może także podarować swojemu pluszakowi serduszko, nadać mu imię i wyrobić niezbędny w każdej podróży paszport.

Serwis Miśków w warszawskim sklepie SMYK przy ul. Chmielnej 25 będzie dostępny w Fabryce Miśków od 19 do 25 listopada w godzinach: 15.00 – 21.00.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij