„Otwórz się na zmianę” – Porta i blogerzy „oswajają” remont

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Otwórz się na zmianę” – Porta i blogerzy „oswajają” remont

Nie taki remont straszny, jak go malują – przekonuje największy polski producent drzwi Porta KMI Poland. Wspólnie z blogerami marka przygotowała poradnik remontowy, który ma przybliżyć i „oswoić” ten temat. Projekt jest kontynuacją kampanii marketingowej „Otwórz się na możliwości”.

Poradnik „Otwórz się na zmianę” został pomyślany jako 10-częściowa publikacja, która będzie drogowskazem dla wszystkich planujących mniejsze lub większe remonty własnego „M”. Do współpracy przy tworzeniu poradnika zaproszono czołówkę polskiej blogosfery, m.in. Żudit i Mum and the city. Blogerzy podzielili się swoimi doświadczeniami, jak uniknąć wielu remontowych pułapek, i przemyśleniami, jak stworzyć swoje wymarzone miejsce. Część artykułów przygotowują także eksperci Porta, którzy opowiedzą czytelnikom, jakie błędy najczęściej popełniane są przy wyborze drzwi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dla wielu osób remont to jedna z najbardziej stresujących sytuacji w życiu – mówi Renata Szymańska, Specjalista ds. Promocji w Porta KMI Poland. – Zamierzamy zmienić to przekonanie i przedstawić remont jako okazję do tego, by wyrazić siebie poprzez wnętrze, dać upust swojej kreatywności, rozpocząć nowy rozdział w życiu. Wskazuje na to tytuł naszej publikacji i dobór autorów.

Wpisy, prezentujące różne aspekty i etapy remontu, są publikowane na blogach w regularnych odstępach. Po zamknięciu cyklu wszystkie teksty zostaną zebrane w formie poradnika pt. „Otwórz się na zmianę”, który będzie dystrybuowany m.in. w sieci sprzedaży Porta. Czytelnicy znajdą w nim wiele przydatnych informacji, a przy tym sporą dawkę dobrej zabawy i przyjemnej lektury.

- Jeśli ktoś szuka bardzo praktycznych wskazówek dotyczących remontu, oczywiście znajdzie je w poradniku. Ja natomiast chciałam pokazać nieco inne podejście do tematu – osobiste, może niezbyt poważne, ale na pewno bardzo rodzinne –– mówi blogerka Żudit. – Remont to nie tylko koszty i nerwy, ale także ciekawe historie i zabawne anegdoty – cieszę się, że będę miała okazję się tym podzielić.

Poradnik remontowy wpisuje się w rozpoczętą wiosną kampanię Porta KMI Poland „Otwórz się na możliwości”, która stawia na emocjonalność przekazu i nawiązanie bliskiej relacji marki z klientem.

Do tej pory w ramach cyklu ukazały się wpisy na blogach:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij