SM MLEKPOL rozdał nagrody. Konkurs Wszystkiego Łaciatego rozstrzygnięty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SM MLEKPOL rozdał nagrody. Konkurs Wszystkiego Łaciatego rozstrzygnięty

141 228 życzeń dostało mleko Łaciate na swoje 20 urodziny. Kilkadziesiąt tysięcy osób wzięło udział w jubileuszowym konkursie „Wszystkiego Łaciatego”. Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL” z okazji 20 – lecia marki ŁACIATE nagrodziła swoich najwierniejszych konsumentów.

Rozdano 160 tys. złotych oraz 16 tysięcy sztuk ekskluzywnej porcelany Villeroy & Boch.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od 20 lat nikt już pytania nie zadaje, kto najlepsze mleko daje? Bo wiadomo każdemu, że żadne nie dorówna Łaciatemu. Nic nie zastąpi nam Twoich łat, więc żyj nam 100 lat – to jedno z 8 zwycięskich życzeń. Konkurs trwał od 5 października do 30 listopada. Wystarczyło zachować kod promocyjny z kartonu, ułożyć życzenia dla mleka ŁACIATE i wysłać je sms-em lub przez stronę.

Co tydzień zwycięskie życzenia nagradzano 20 tysiącami złotych. Autorów pozostałych, wyróżniających się życzeń obdarowano ekskluzywną porcelaną śniadaniową Villeroy&Boch.

Wielbiciele mleka Łaciate wykazali się kreatywnością i pomysłowością.

Bądź mlekiem wiodącym, bądź mlekiem gorącym, gdy nerwy Ci puszczą, bądź nawet kipiącym, lecz ze mną bądź zawsze, bo ja się na Ciebie co rano połaszczę i w kubku Łaciatym zawłaszczę...

W konkursie wzięły udział przede wszystkim panie i mieszkańcy dużych miast- ponad 50% zgłoszeń pochodziło właśnie od nich.

Konkurs wspierała kampania reklamowa w telewizji, radiu, Internecie i na bilbordach w całym kraju. Kampanię przygotowała Agencja V&P. Za produkcję spotu reklamującego konkursu odpowiadała agencja Panoptiqm. Zakupem mediów zajął się MEC.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij