Telewizory Samsung Smart TV z nowym user experience

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Telewizory Samsung Smart TV z nowym user experience

Firma Samsung Electronics zaprezentowała nowe telewizory Smart TV wyposażone w odświeżony interfejs Smart Hub oraz nowy pilot zdalnego sterowania Samsung Smart Control. Dzięki tym udoskonaleniom użytkownicy Smart TV mogą łatwiej dotrzeć do ulubionych treści zgromadzonych w jednym miejscu.

– Rynek telewizorów nieustannie się zmienia. Do odbiorników podłączanych jest coraz więcej urządzeń zewnętrznych, dlatego chcieliśmy ułatwić użytkownikom dotarcie do interesujących ich treści, które mogą oglądać w wybranym przez siebie czasie – powiedział Won Jin Lee, wiceprezes wykonawczy działu Visual Display Business w Samsung Electronics – Wprowadzone w 2016 roku Smart Hub i pilot Smart Control zapewniają maksymalnie efektywną, wygodną i intuicyjną obsługę telewizora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Smart Hub: cała rozrywka w jednym miejscu

W nowym interfejsie Smart Hub zrezygnowano z podziału na wiele urządzeń i źródeł treści na rzecz zintegrowanej platformy treści i usług. Użytkownicy będą mogli swobodnie przełączać się między treścią linearną, treścią dostarczaną w trybie OTT, a także innymi urządzeniami podłączonymi do telewizora, takimi jak konsole gier wideo czy odtwarzacze Blu-ray. Odświeżony interfejs umożliwia wyszukiwanie popularnych tytułów, które użytkownik chciałby w danej chwili obejrzeć lub odtworzyć. Eliminuje to barierę między źródłami i urządzeniami podłączonymi do telewizora, ułatwiając i przyspieszając dostęp do wybranej treści. Użytkownik może także dostosować interfejs Smart Hub do indywidualnych upodobań i potrzeb, konfigurując wybór ulubionych treści i rozrywki na ekranie telewizora.

Samsung Smart Control: jeden pilot do większości urządzeń podłączonych do telewizora

Samsung Smart Control umożliwia zdalne sterowanie prawie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do telewizora Smart TV bez konieczności stosowania dodatkowych pilotów. W przypadku telewizora, do którego podłączone są zazwyczaj co najmniej trzy inne urządzenia, Smart Control może z powodzeniem zastąpić piloty do większości z nich. Nowy pilot, oparty na platformie Tizen, pozwala na szybsze i sprawniejsze dotarcie do wybranych treści dzięki automatycznemu rozpoznawaniu źródła. Pilot Smart Control natychmiast rozpoznaje dekodery telewizyjne i OTT, odtwarzacze Blu-ray, konsole do gier oraz inne urządzenia. Użytkownik otrzymuje narzędzie, za pomocą którego może sterować całym domowym systemem rozrywki.

Samsung Customer Experience Lab: badanie rzeczywistych oczekiwań użytkowników

– Nowy telewizor Samsung Smart TV z udoskonalonym interfejsem Smart Hub został zaprojektowany we współpracy z Samsung Customer Experience Lab w Dolinie Krzemowej. Chcieliśmy zaoferować użytkownikom nowy rodzaj doświadczeń dzięki zintegrowaniu telewizji z usługami transmisji strumieniowej i innymi źródłami treści – powiedział Chris Turkstra, wiceprezes Samsung Customer Experience Lab – Do sterowania poszczególnymi urządzeniami nie będą już potrzebne osobne piloty. Wystarczy jeden pilot do telewizora Samsung Smart TV.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij