Jack Daniels' z Colą oficjalnie nazwany „The Lemmy”

Jack Daniels' z Colą oficjalnie nazwany „The Lemmy”

Drink Jack Daniel's z Colą oficjalnie został nazwany „Lemmy”, na cześć niedawno zmarłego wokalisty i jedynego niezmiennego członka zespołu Motörhead.

Foof & Beverage, magazyn uznawany za jeden z najważniejszych, poświęconych przemysłowi spożywczo-alkoholowemu oficjalnie zmienił nazwę popularnego na całym świecie drinka, przyrządzanego z Jacka Daniel'sa w połączeniu z Colą, na „Lemmy”. Nowa nazwa powstała w celu uhonorowania jednego z najważniejszych muzyków rockowych kilku ostatnich dekad, wokalisty zespołu Motörhead, Iana Frasera „Lemmy'ego” Kilmistera. Jego ulubionym drinkiem był właśnie wspomniany Jack z Colą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W celu oficjalnej zmiany nazwy drinka, fani podpisywali się pod petycją, dostępną na stronie.

Lemmy brał udział w różnych reklamach, wśród których znalazła się niezapomniana kreacja piwa Kronenbourg z 2011 roku, przestawiająca zespół grający jeden ze swoich największych hitów „Ace of Spades” w wersji zwolnionej.

Ostatnią reklamą, w której wziął udział Lemmy, była ta stworzona przez markę mleka Valio, ostatecznie zmieniona na hołd dedykowany zmarłemu muzykowi.

„Lemmy” dołączył do grona drinków nazwanych po zmarłych gwiazdach, jak np. Arnold Palmer, Shirley Temple, Giovanni Bellini, czy Tom Collins.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij