Najnowszy raport comScore: kreacje Criteo docierają do 82% internautów w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najnowszy raport comScore: kreacje Criteo docierają do 82% internautów w Polsce

Criteo (NASDAQ: CRTO), firma technologiczna zajmująca się marketingiem efektywnościowym, poinformowała, że personalizowane reklamy tworzone w czasie rzeczywistym przez Criteo, obecnie docierają do ponad miliarda użytkowników Internetu na świecie.

Opublikowany we wrześniu 2015 raport MMX® comScore wskazuje, że globalny zasięg kreacji Criteo wzrósł do 1,065 mld internautów, co odzwierciedla skalę działania i potencjał firmy, równocześnie plasując Criteo pod względem zasięgu na drugim miejscu po Google Display Network.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„W Polsce kreacje Criteo docierają do 16,7 mln z 20,4 mln użytkowników Internetu, co oznacza, że reklamodawcy współpracujący z nami, korzystają z możliwości zaangażowania odpowiednich konsumentów przy większej wydajności i skali. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozwiązania Criteo przyczyniają się do zwiększenia współczynnika konwersji i zmniejszenie kosztów sprzedaży coraz większej liczby reklamodawców, zarówno w Polsce jak i na całym świecie” - powiedziała Kamila Pater, Country Manager Poland w Criteo.

W ciągu zeszłego roku firma Criteo wprowadziła kolejne innowacje technologiczne do swojego silnika oraz rozwiązanie cross-device, umożliwiając reklamodawcom angażowanie konsumentów personalizowanymi reklamami wyświetlanymi na dowolnym ekranie czy urządzeniu.

Kolejnym krokiem milowym w działalności firmy było rozszerzenie możliwości reklamy na urządzeniach przenośnych z wykorzystaniem dynamicznych reklam produktowych Facebook. Ponieważ użytkownicy chętniej korzystają z urządzeń mobilnych niż stacjonarnych, reklamodawcy Criteo są teraz w stanie wykorzystać działania marketingowe Facebook Exchange na dotarcie do użytkowników Facebooka na ich smartfonach.

W 2015 roku Criteo także mocno skupiło się na branży lotniczej i ogłosiło współpracę z Vayant Travel Technologies, dostawcą innowacyjnych sposobów wyszukiwania, wyceniania i sprzedaży połączeń lotniczych. Dzięki nawiązanemu partnerstwu cyfrowe reklamy Criteo prezentują ceny połączeń lotniczych w czasie rzeczywistym. Pozwala to na wyszukiwanie i prezentację podróżnym spersonalizowanych reklam najbardziej konkurencyjnych połączeń lotniczych.

„Dotarcie do miliarda internautów jest krokiem milowym dla Criteo i wzmacnia naszą pozycję w branży marketingu efektywnościowego” - powiedział Eric Eichmann , prezes i dyrektor operacyjny , Criteo . „Criteo współpracuje bezpośrednio z ponad 11 tys. czołowych wydawców z całego świata i wszystkimi głównymi sieciami Real-Time Bidding , co stawia nas w pozycji lidera w kwestii zapewnienia efektywności i skali, których marketerzy potrzebują dla swoich kampanii.”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij