Ewa Wituszyńska awansowała na stanowisko dyrektor zarządzającej ClickAd Interactive

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewa Wituszyńska awansowała na stanowisko dyrektor zarządzającej ClickAd Interactive

Od stycznia 2016 roku, Ewa Wituszyńska zajmuje stanowisko dyrektor zarządzającej w interaktywnym domu mediowym ClickAd Interactive, z grupy kapitałowej ClickAd S.A., właściciela marki Social Signals.

Biuro prasowe grupy ClickAd S.A. poinformowało o awansie Ewy Wituszyńskiej – od 1 stycznia 2016 roku, Ewa zajmuje stanowisko dyrektor zarządzającej interaktywnego domu mediowego ClickAd Interactive, właściciela marki Social Signals.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ewę można określić mianem „social media evangelist”- stworzyła m.in. agencję social media – Social Signals i format video #SocialRanek. Jest ekspertem branży internetowej, reklamowej, doskonale porusza się w sprzedaży, programach lojalnościowych i cyfrowych narzędziach budujących długotrwałą przewagę konkurencyjną. Media zna jak własną kieszeń - pracowała w prasie, telewizji, radiu, czołowym portalu i grupie medialnej. Doświadczenie zdobywała u największych wydawców na polskim rynku - w Burda, Bauer, gdzie na stanowiskach dyrektorskich odpowiadała za partnerstwa mediowe i client service dla największych Klientów.

„Awans Ewy Wituszyńskiej, na stanowisko dyrektor zarządzającej ClickAd Interactive, jest w pełni zasłużony, gdyż rok 2015, był dla prowadzonej przez nią grupy ekspertów, do spraw reklamy, social media i Public Relations, imponujący, zarówno jeśli chodzi o przychody, ale również o sukcesu budowane dla Klientów Social Signals oraz ClickAd Interactive” – podsumował Maciej Teliszewski, Prezes Zarzadu ClickAd S.A.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij