Noworoczne postanowienia E-commerce Managera od Grupy Unity

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Noworoczne postanowienia E-commerce Managera od Grupy Unity

Styczeń oznacza zwykle te same postanowienia noworoczne, których w poprzednim roku nie udało się dotrzymać. Co zrobić by tym razem spełnić wszystkie?

Specjaliści Sekcji Performance Marketingu Grupy Unity doskonale znając wyzwania branży, stworzyli infografikę z najważniejszymi postanowieniami noworocznymi każdego E-commerce i E-marketing Managera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Część z tych postanowień radzimy traktować z przymrużeniem oka, a część całkiem serio. Życzymy wszystkim E-commerce Managerom, aby ten rok był czasem w którym ich biznes będzie coraz większy, a nasze faktury z rozliczeń sucess-fee wprost proporcjonalne do tego wzrostu” – żartobliwie komentuje akcję Marcin Cichoń Performance Marketing Manager w Grupie Unity.

Rok 2016 będzie niewątpliwie pełen wyzwań dla całej branży e-commerce. Zmiany prawne, rosnąca konkurencja w pozyskiwaniu klientów w Internecie, konieczność stałej optymalizacji prowadzonych działań, nowe obszary do zagospodarowania… W tych oraz w innych codziennych biznesowych dylematach eksperci Grupy Unity towarzyszą E-commerce oraz E-marketing Managerom oferując wsparcie merytoryczne zarówno w ramach kampanii content marketingowych, jak i działań SEO/SEM.

Współpracę marketingową z Grupą Unity od lat doceniają zarówno niewielcy gracze, jak i liderzy branży. Firmie zaufali między innymi Chicco Polska, Wittchen, Big Star, Skalnik.pl oraz Tefal.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij