Seminarium z Marketingu Internetowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Seminarium z Marketingu Internetowego

Już 30 stycznia w Gdańsku odbędzie się „Lead Generation Seminar” ze specjalnym bonusem „Jak Wykorzystać Podcast jako Twój Sekretny Sposób Akceleracji Leadów Online”.

Podczas całodniowego seminarium dowiesz się, jak zwrócić uwagę na swoją markę w krzyczącym Internecie oraz jak pozyskać nowych klientów, gdy w każdej sekundzie na Facebooku pojawia się ponad 41 tysięcy postów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przyjdź na wyjątkowe seminarium i poznaj Sprawdzone Strategie Marketingu Online. Dowiedz się, w jaki sposób Pozytywnie Wpłynąć na swoich klientów tak, aby chcieli prowadzić z Tobą dialog,budować relację oraz składać zamówienia! Stwórz firmowy lub osobisty podcast, który podbije Twoją branżę i serca klientów!

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim i przeznaczone jest dla właścicieli firm, przedsiębiorców, trenerów, coachów, twórców contentu, marketerów oraz pracowników działów marketingu i PR, którzy chcą zwiększyć swój udział w rynku i tworzyć markę z pozycji budowania wartości dla klientów.

Gościem specjalnym spotkania i głównym trenerem będzie Leon Streete - Zwycięzca Najlepszego Podcastu Biznesowego 2015 w Wielkiej Brytanii. Jedną z sesji poprowadzi również Magdalena Pawłowska – Ekspert Online Marketingu.

Więcej informacji i bilety można znaleźć na stronie
Wydarzenie na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij