buzz. z projektem „Słuchaj miasta” dla Wyborowa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
buzz. z projektem „Słuchaj miasta” dla Wyborowa

Agencja buzz. odpowiada za koncept i realizację nowego, lifestylowego projektu „Słuchaj miasta“, który powstał w ramach działań dla marki Wyborowa. Akcja powstała we współpracy alkoholowego brandu z jednym z największych objawień polskiego przemysłu muzycznego: Radzimirem Dębskim.

„Słuchaj miasta” to nowy, muzyczny projekt, za którego koncept i realizację całościowo odpowiada agencja buzz. w ramach działań przygotowanych dla marki Wyborowa (Pernod Ricard). Przedsięwzięcie opiera się na współpracy popularnej marki alkoholowej z jednym z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia: Radzimirem Dębskim (Jimek). Szczegóły projektu można poznać na stronie sluchajmiasta.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Połączyliśmy siły, bo Wyborowa to marka której nie muszę przedstawiać, dlatego napisałem utwór „3cities”. Trzy miasta: Paryż, Warszawa, Nowy Jork. Te trzy światy kompletnie różne, są razem, połączone wspólnym muzycznym tematem” - wyjaśnia Radzimir Dębski.

Efektem współpracy jest utwór muzyczny „3Cities”, inspirowany dynamiką 3 metropolii: Warszawy, Paryża i Nowego Jorku. „3Cities”, nawiązuje też do limitowanej edycji butelek Wyborowa. Nakręcony do utworu klip przedstawia nocne życie miast, które zainspirowało muzyka do stworzenia utworu. Za produkcję klipu odpowiada ekipa z LADS. Klip można obejrzeć tutaj:

Finałem współpracy będzie wyjątkowe muzyczne wydarzenie: „Radzimir Dębski Live Act inspired by Wyborowa”. Akcja obejmuje również konkurs konsumencki i działania w social mediach. Projekt będzie połączony z aktywnościami w klubach w Polsce.

„Słuchaj Miasta” to kolejny projekt jaki buzz. realizuje dla Wyborowej. Wcześniej agencja była odpowiedzialna za launch nowej butelki tej marki. W wypadku „Słuchaj Miasta” buzz. odpowiada zarówno za koncept, strategię, działania kreacyjne i obsługę digital. Projekt został pozyskany w drodze przetargu.

Za działania public relations odpowiada agencja MSL Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij