Zwiększaj ORy i CTRy - pobierz e-book

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Zwiększaj ORy i CTRy - pobierz e-book

Budowałeś swoją bazę przez lata, jednak po jakimś czasie zainteresowania Twoich odbiorców się zmieniły? Wskaźniki OR i CTR są z każdą wysyłką coraz niższe? Brzmi znajomo? Przedstawiamy najnowszy materiał edukacyjny od SARE, który podpowie co zrobić, by przeciwdziałać spadającym statystykom.

Poradnik przygotowany specjalnie dla e-mail marketerów przez… e-mail marketerów ma na celu pomoc w skutecznym dotarciu do skrzynek odbiorczych Klientów. Co w nim znajdziecie?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Planowanie i realizacja kampanii to rzecz trudna, wymagająca wysiłku i doświadczenia. Wysyłanie e-maili z nadzieją, że przyniosą oczekiwaną konwersję – może być złudne. Poradnik powstał właśnie po to, by pomóc marketerom w skupieniu się na najważniejszych aspektach dobrej i przede wszystkim efektywnej kampanii mailingowej.

E-book koncentruje się na czterech podstawowych działaniach: dbałości o bazę adresów, przestrzeganiu strategii STP, regularnym testowaniu kreacji oraz content marketingu, jednocześnie podkreślając, że najważniejszą zasadą, godną polecenia wszystkim jest po prostu umiar.

Sukces strategii e-mail marketingowej tkwi nie tylko w odpowiednim przygotowaniu bazy. Bardzo ważnym procesem jest również segmentacja i targetowanie. Ponadto, większość z nas codziennie otrzymuje więcej niż 40 maili, dlatego precyzyjne określenie grupy docelowej, wpływa tak znacznie na OR-y i CTR-y  wiadomości.

Zwiększanie OR-ów i CTR-ów stanowi nie lada wyzwanie. Pobierz darmowy e-book i #robtolepiej

E-book „Co zrobić, by zwiększać CTRy i ORy” do pobrania tutaj: sare.pl/e-book/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij