Michelin Polska nowym klientem Weber Shandwick

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michelin Polska nowym klientem Weber Shandwick

Agencja Weber Shandwick rozpoczęła współpracę z firmą Michelin – czołowym producentem branży oponiarskiej na świecie.

Stała współpraca obejmuje działania z zakresu relacji z mediami, organizacji akcji specjalnych i kampanii edukacyjnych, a także projektów realizowanych w mediach społecznościach. Do zadań agencji należy ponadto koordynacja komunikacji prowadzonej przez Michelin w Czechach, na Słowacji oraz w krajach bałtyckich. W zależności od potrzeb Weber Shandwick wspiera klienta również w działaniach skierowanych do pracowników, w tym w projektach prowadzonych w olsztyńskiej fabryce opon, gdzie Michelin zatrudnia około 4 500 osób. Innym istotnym obszarem współpracy jest promocja przewodników turystycznych i kulinarnych wydawanych pod marką Michelin. Współpraca z Michelin Polska obejmuje działania prowadzone dla wszystkich marek opon z oferty grupy, m.in. BFGoodrich oraz Kleber.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zdobycie kolejnego klienta z branży automotive to dla nas istotny element budowania silnej specjalizacji motoryzacyjnej w strukturze agencji. To także potwierdzenie naszych kompetencji w pracy z firmami z tego sektora oraz niewątpliwie mocna karta przetargowa w trakcie rywalizacji o kolejne zlecenia– mówi Agnieszka Dziedzic, Partner Zarządzający Weber Shandwick w Polsce. 

Agencja od wielu lat obsługuje ExxonMobil, producenta olejów silnikowych Mobil 1. W przeszłości współpracowała stale lub projektowo również z innymi firmami z branży motoryzacyjnej, jak chociażby z Polarisem.

Agencja Weber Shandwick została wybrana przez Michelin Polska w konkursie ofert. Umowę podpisano na czas nieokreślony, począwszy od lutego 2016 r. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij