Marka Roleski nagrodzona w badaniach "Najlepszy Produkt 2016 - Wybór Konsumentów"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Roleski nagrodzona w badaniach

W piątej edycji ogólnopolskiego badania konsumenckiego Najlepszy Produkt 2016 – Wybór Konsumentów, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, Ketchup Markowy Roleski w nowej, uszlachetnionej formule, zajął drugie miejsce w kategorii „Sosy”.

Celem plebiscytu Najlepszy Produkt 2016 – Wybór Konsumentów było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów z branży FMCG, wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2014 do 1 września 2015 roku. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O tytuł Najlepszego Produktu w 58 kategoriach ubiegało się łącznie 331 artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Badanie zostało przeprowadzone przez Instytut GFK Polonia.

W ankiecie brali udział konsumenci w wieku od 18 do 65 lat, którzy samodzielnie decydującą o zakupach w swoich gospodarstwach domowych i znają produkty objęte badaniem. W tym roku w kategorii „Sosy” – „Srebro” zdobył Ketchup Markowy Roleskiw odnowionym składzie, a więc zajął drugie miejsce wśród wszystkich nowości w tej kategorii. 

Nowe Ketchupy Markowe Roleski, które zdobyły uznanie konsumentów, występują w trzech odmianach – Katchup Markowy Łagodny, Ketchup Markowy Pikantny oraz Ketchup Markowy z Naturalnym Pieprzem. Wszystkie opatrzone są „czystą etykietą”, co oznacza, że są wolne od dodatków „E”, a więc konserwantów, barwników i zagęstników. W nagrodzonych ketchupach znalazło się za to miejsce na jeszcze większą ilość pomidorów niż dotychczas (205 gram pomidorów na 100 gram produktu).  Tegoroczny, piąty już finał tego ogólnopolskiego badania, odbył w styczniu 2016r w Hotelu Bristol.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij