Polscy internauci a kac - Raport

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polscy internauci a kac - Raport

Niedawno zakończony okres karnawału bardzo często dla wielu z nas związany był z imprezą, wyjściem do pubu czy też spotkaniami ze znajomymi w kameralnym gronie. Bardzo często w takich okolicznościach pojawiał się alkohol. Niestety, spożytkowany w zbyt dużych ilościach prowadzi nie tylko do...

...szybkiego skończenia spotkania, ale daje sobie we znaki także na drugi dzień. Taką przypadłość w naszym kraju nazywamy kacem. To właśnie jemu postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej w tym raporcie. Skupiliśmy się jednak na wybranej grupie Polaków, mianowicie na…. internautach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dane liczbowe uzyskaliśmy dzięki ankietom (ponad 400 wypełnień!), które zostały skierowane do „typowego internauty” oraz promowane były poprzez kampanię Facebook ads. Dodatkowo w raporcie posłużyliśmy się monitoringiem internetu w postaci Brand24, który pozwolił na analizę wzmianek w tej tematyce oraz wyciągnięcie ciekawostek. Całość raportu przygotowanego przez agencję OX Media zmieściła się na zgrabnych 25 stronach.

Czy internauci chwalą się kacem, czy unikają raczej dyskusji na ten temat w Internecie? Czy zdają sobie sprawę z tego, jakie są przyczyny kaca? I dlaczego można mieć kaca po… przeczytaniu książki? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziecie w raporcie, który do pobrania jest tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij