Świeży start w komunikacji Tymbarku w social mediach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świeży start w komunikacji Tymbarku w social mediach

Tymbark to marka niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Ciągle szuka nowych rozwiązań i przyciąga uwagę odbiorców na ogromną skalę. Teraz komunikację Tymbarku w social mediach prowadzić będą eksperci z agencji TBWA –

ich doświadczenie i wiedza z pewnością przyczynią się do kolejnych rekordów popularności marki. Współpraca w ramach standardowej obsługi mediów społecznościowych rozpocznie się od marca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tymbark to marka bardzo aktywna w kanałach social mediowych. Kapsel, Tymbarkowy Brand Hero, jest niezwykle popularny na Fecebooku, na Twitterze, a także na Instagramie. Specyficzny humor i optymizm marki na Facebooku polubiło ponad 1,5 mln osób, co czyni Tymbark jedną z najbardziej popularnych marek FMCG w tym medium. Doceniana jest także aktywność Tymbarku na Twitterze, na którym stale utrzymuje się on w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych polskich marek (wg. analiz Sotrender). Tymbark ma także tysiące fanów na Instagramie, gdzie jest obecny już od 2014 roku. Marka oprócz systematycznej komunikacji z Internautami, często wykorzystuje social media także do akcji i konkursów, które zawsze cieszą się olbrzymią popularnością.

Od marca obsługą i rozwijaniem aktywności Tymbarku w social mediach zajmie się zespół specjalistów agencji TBWA, która może pochwalić się doświadczeniem we współpracy przy obsłudze komunikacji digitalowej dla wielu dużych marek oraz licznymi branżowymi nagrodami. Kreatywne podejście agencji TBWA do komunikacji internetowej i jej solidna wiedza strategiczna to cechy, które ją wyróżniają, a w przyszłości z pewnością przyczynią się do wielu wspólnych sukcesów. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij