Kreatywne kartki świąteczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kreatywne kartki świąteczne

Zwyczaj wysyłania kartek świątecznych to w Polsce silnie zakorzeniona tradycja. W czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych każdy z nas otrzyma mnóstwo życzeń, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Odwdzięcz się kreatywną kartką wybraną spośród ponad 50 mln obrazów z banku zdjęć Fotolia i spraw, żeby odróżniała się pozostałych! Przedstawiamy kilka pomysłów, w jaki sposób miło zaskoczyć adresatów swoich życzeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oszczędź czas

Lista zakupów i potraw do przygotowania, sprzątanie i mnóstwo innych zadań – wokół tego krążą nasze myśli przed świętami. Jak w tej wielkanocnej gorączce znaleźć czas na wysłanie kartek do naszych najbliższych? Można skorzystać z gotowych rozwiązań – wybierz najpiękniejszą kartkę, kup i wyślij rodzinie. Piękny gest – szybko i bez wychodzenia z domu.

Kartka dla bliskich

Nikt nie zna Twoich bliskich tak dobrze, jak Ty sam. Pokaż im swoje zaangażowanie, wysyłając kartkę nawiązującą do ich zainteresowań i pasji. Jak tego dokonać? Nic prostszego! Zastanów się, jakie mają hobby, co sprawia im największą radość. Jeżeli Twoja mama pasjonuje się sztuką – wybierz dla niej obraz, który przedstawia prawdziwe świąteczne dzieło sztuki! Dziadek to żartowniś? Wyślij mu zabawną kartkę z jajem. A może przyjaciel czy koleżanka są pasjonatami sportu? Znajdź grafikę nawiązującą do ich ulubionych aktywności.


©weseetheworld/fotolia.com


©fiona_toke/fotolia.com


©Olesya Shelomova/fotolia.com

Kartka biznesowa

Wysyłanie życzeń to znakomita okazja, żeby zbudować w oczach partnerów biznesowych swój pozytywny wizerunek i podtrzymać dobre relacje. Jeśli jesteś blisko ze swoimi kontrahentami, możesz sobie pozwolić na mniej standardowe, a bardziej spersonalizowane życzenia, które zapadną w pamięć na dłużej. Jeżeli jednak wolisz wybrać bardziej neutralną kartkę, która spodoba się wielu osobom, poszukaj gotowych wzorów.


©ancymonic/fotolia.com


©ESCALA/fotolia.com


©Jag_cz/fotolia.com


©Kirsty Pargeter/fotolia.com

Wyróżnij się!

Kto powiedział, że kartka świąteczna musi być nieruchomym obrazkiem? W zasobach serwisu Fotolia dostępne są też kinografiki, czyli statyczne obrazy z ruchomym elementem. Sprawdź, jak działają, i zaskocz znajomych i rodzinę!


©yarlander/fotolia.com

Wydrukuj kartkę

Szczególnie u osób starszych silne jest jednak wciąż przyzwyczajenie do tradycyjnej formy kartki drukowanej. Spraw im świąteczną przyjemność, wysyłając wybrany obraz w formie pocztówki.

Obrazy z banku zdjęć Fotolia dostępne na licencji royalty-free są znakomitą podstawą do stworzenia idealnie dopasowanej do zainteresowań adresatów kartki świątecznej. Wesołych Świąt!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij