Adam Plona awansował na stanowisko VP Product Development w Grupie WP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Adam Plona awansował na stanowisko VP Product Development   w Grupie WP

Adam Plona, dotychczasowy Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu w Grupie Wirtualna Polska, dołączył właśnie do Zespołu Zarządzającego spółki. Jako VP Product Development odpowiadał będzie nie tylko za produkcję wszystkich serwisów webowych, aplikacji mobilnych i platform GWP, ale też...

za zarządzanie obszarem akwizycji ruchu z kanałów SEO i social media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach Zespołu Zarządzającego Grupy WP, Adam Plona będzie ścisłe współpracował z Michałem Brańskim – VP Product Strategy i Jarosławem Grabowskim – VP Media Product, raportując bezpośrednio do Prezesa GWP, Jacka Świderskiego.

Do głównych zadań Adama Plony należeć będą m.in. przekształcanie serwisów i strony głównej WP w jednolity, spójny ekosystem produktowy, oparty o kontent, usługi, e-commerce oraz wideo, rozwój aplikacji i usług mobilnych, pozyskiwanie ruchu z kanałów socialmediowych i SEO.

Adam Plona dołączył do Wirtualnej Polski w czerwcu 2014 roku. Jego pierwszym projektem był redesign strony głównej Wirtualnej Polski w 2014 roku, wyznaczający kierunek rozwoju platform informacyjnych w Polsce. Zespół kierowany przez Adama Plonę współtworzył też nowatorską aplikację webową o2.pl, WP SportoweFakty, Money.pl, WP.tv, a także inne serwisy, platformy i aplikacje WP.

Adam Plona od dziesięciu lat zajmuje się zarządzaniem produktami internetowymi i ich rozwojem. Przed przyjściem do WP odpowiadał za strategię i rozwój m.in. abcZdrowie.pl, Parenting.pl, Gadzetomania.pl, Komorkomania.pl. Współtworzył i projektował również serwis naTemat.pl. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w Ringier Axel Springer, Agorze i Polskapresse. Specjalizuje się w holistycznie rozumianym user experience.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij