Jan Rojewski z Wirtualnej Polski do ABi Media Holdings

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jan Rojewski z Wirtualnej Polski do ABi Media Holdings

Jan Rojewski, dotychczasowy Kierownik Departamentu Sprzedaży Agencyjnej Wirtualnej Polski obejmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży w ABi Media Holdings.

Jan Rojewski związany jest z rynkiem mediów od 2009 r. Swoją karierę zaczynał w domu mediowym Zenith Optimedia Group. Ostatnie pięć lat związany był z Wirtualną Polską, gdzie zaczynał jako Account Executive, aby na przestrzeni lat objąć stanowisko Kierownika Departamentu Sprzedaży Agencyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ABi Media Holdings, jako Dyrektor Sprzedaży, będzie odpowiedzialny, m.in. za rozwój struktur sprzedaży agencyjnej w grupie. - W ciągu ostatnich siedmiu lat zdobywałem doświadczenie pracując w nowych mediach, zarówno od strony zakupowej i sprzedażowej. Mam nadzieję, iż obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży w ABi MH będę mógł brać udział w rozwoju innowacyjnych rozwiązań z jakich słynie spółka, jak również mieć realny wpływ na jej rozwój – mówi Jan Rojewski.

- Doświadczenie nowego dyrektora oraz jego osoba doskonale uzupełnia zespół ABi Media Holdings. Jan znany jest z nieszablonowego myślenia i realizacji najtrudniejszych zadań – mówi Dorota Tymińska, dyrektor zarządzająca ABi Media Holdings.

Jan Rojewski jest absolwentem Filozofii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w wolnym czasie zapalony motocyklista, wędkarz, nieodkryty talent wokalno-gitarowy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij