100% jakości i smaku – 100% Amber Durum. Kampania internetowa makaronów Malma

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
100% jakości i smaku – 100% Amber Durum. Kampania internetowa makaronów Malma

Makarony Malma powstają z miłości do prawdziwie włoskich potraw i najwyższej staranności ich wykonania. 100% najlepszej pszenicy Amber Durum to gwarancja ich . O ich wyjątkowym smaku natomiast najlepiej świadczą wyśmienite dania, które można z nich przygotować.

Właśnie ruszyła internetowa kampania Malmy promująca włoską elegancję w kuchni i na stole. Na banerach widoczne są zarówno perfekcja wykonania, jak i pasja gotowania. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Doskonałość zapewniona dzięki wykorzystaniu do produkcji 100% pszenicy Amber Durum, a także inspirowanie do próbowania prawdziwie włoskich smaków – to domeny marki Malma. Właśnie wystartowała kampania internetowa, która prezentuje smakowite potrawy przygotowane na bazie najwyższej jakości makaronów. Banery, które pojawiają się na wielu serwisach internetowych, prezentują smakowite potrawy i podkreślają, że efekt doskonałego smaku i jakości Malmy jest zapewniony właśnie dzięki 100% Amber Durum. Wszystkie reklamy kierują do strony www.malma.com, na której można sprawdzić, jak przygotować dania prezentowane na apetycznych zdjęciach oraz dowiedzieć się więcej na temat pszenicy Amber Durum. 

Wysokiej jakości makarony Malma są od dawna szeroko promowane w Internecie – marka znana jest z ciekawych serii filmów na YouTube, a także prowadzi spójną i interesującą komunikację na Facebooku. Malma edukuje o włoskich smakach, inspiruje niebanalnymi przepisami i pięknymi zdjęciami, a jej doskonały charakter podkreślają rodowici Włosi. 

Start kampanii: 1 kwietnia
Agencja reklamowa: Eura 7
Dom mediowy: Mindshare

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij