IMS partnerem merytorycznym SKM SAR Effie Awards po raz drugi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IMS partnerem merytorycznym SKM SAR Effie Awards po raz drugi

IMS, lider branży marketingu sensorycznego, został ponownie partnerem merytorycznym SKM SAR Effie Awards – najważniejszego wydarzenia branży komunikacyjnej i marketingowej. Po udanym debiucie w 2015 roku podmioty zdecydowały się kontynuować współpracę.

W tym roku eksperci IMS uzupełnią branding sensoryczny marki Effie o warstwę muzyczną.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ubiegłym roku specjaliści z firmy IMS skomponowali unikatowy „Zapach Effie”, jako element brandingu sensorycznego marki. W procesie tworzenia aromatu wykorzystana została struktura wartości brandu, czyli: ambicja, inspiracja oraz sukces. W tym roku branding zostanie uzupełniony o specjalnie stworzoną dla marki Effie warstwę muzyczną, która podobnie jak „Zapach Effie”, będzie oddawać jej najważniejsze aspekty i wartości. Unikalna kompozycja odzwierciedli charakter Effie i pozwoli „usłyszeć markę”. Efekty prac ekspertów IMS zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Gali SKM SAR Effie Awards, która odbędzie się 24 października 2016 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Effie Awards to konkurs marketingowy organizowany w ponad 40 krajach z całego świata. W Polsce jest przeprowadzany od 1999 roku przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Nagrodę Effie uzyskują kampanie marek, które wyróżniają się na rynku efektywnością działań komunikacyjnych oraz wysokością wyników biznesowych.

Na potrzeby ubiegłorocznej Gali SKM SAR Effie Awards została przygotowana również nagroda specjalna od IMS, „Zapach Zwycięstwa”, którą otrzymali triumfatorzy Grand Prix Effie. Ta wyjątkowa nagroda nie ominie również laureatów tegorocznej edycji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij