PayPal rozpoczyna współpracę z Ivyrevel – wirtualnym domem mody

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PayPal rozpoczyna współpracę z Ivyrevel – wirtualnym domem mody

PayPal ogłasza partnerstwo z Ivyrevel i wspiera światową premierę wirtualnego domu mody swoją zaawansowaną platformą płatniczą. Ivyrevel to nowa jakość w obszarze cyfrowych innowacji, procesu projektowania i doświadczenia zakupowego.

Jesteśmy podekscytowani mogąc łączyć modę i innowacyjne technologie, a współpraca z PayPal idealnie wpisuje się w ten model – mówi Dejan Subosic, założyciel platformy Ivyrevel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PayPal zapewni szybsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze płatności w Ivyrevel na globalną skalę, udostępniając firmie swoje najnowsze technologie. Bezproblemowa finalizacja transakcji to kluczowa kwestia dla marki modowej zorientowanej na konsumentów i ich potrzeby.

Innowacyjność sercem Ivyrevel

Marka Ivyrevel zrewolucjonizowała tradycyjne myślenie o procesie twórczym, eksperymentując w dziedzinach w których kreatywność człowieka, wspierana jest przez możliwości maszyn, stając się tym samym pionierem w branży modowej.

Technologia jako źródło twórczej ekspresji w modzie jest niezwykle ekscytująca” - dodaje Dejan Subosic.

PayPal jest pionierem w branży cyfrowej od 1998 roku. Jesteśmy dumni mogąc wspierać innowacyjne inicjatywy, takie jak projekt Ivyrevel” – mówi Mårten Barkman, General Manager skandynawskiego oddziału PayPal. ”Pozytywne doświadczenia konsumentów leżą u podstaw naszych wartości, dlatego uważamy, że innowacyjne, bezpieczne i łatwe płatności stanowią kluczowy składnik kupowania mody w internecie” – dodaje Barkman.

Firma jest fundatorem Fashion Tech Lab – prywatnego laboratorium modowo-technologicznego w Sztokholmie. Do jego głównych zadań należy odkrywanie nietuzinkowych rozwiązań i eksperymentowanie w zakresie przyszłości mody. Zgłębianie technologii jako część procesu kreatywnego, interaktywne tkaniny, wearables itp.: Fashion Tech Lab pomoże Ivyrevel w zapewnieniu ciągłości wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w branży modowej, przybliżając pozycję lidera modowego na miarę XXI wieku.

Platforma Ivyrevel zostanie uruchomiona 7 kwietnia 2016 roku dzięki wsparciu globalnych partnerów – Hennes and Mauritz oraz PayPal. H&M zapewnia jej wsparcie inwestorskie, a także pomoc w obrębie produkcji i doradztwa strategicznego. PayPal – doradztwo w obrębie płatności i dystrybucji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij