Nowa reklama Volkswagena zrealizowana przez Hand Made

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa reklama Volkswagena zrealizowana przez Hand Made

W marcu wystartowała nowa oferta Volkswagena na rok 2016. Wspiera ją kampania przygotowana przez Hand Made, K2 oraz MediaCom.

Działania przygotowane przez agencję reklamową Hand Made mają na celu zbudowanie i podtrzymanie świadomości nowej, atrakcyjnej oferty na modele z rocznika 2016. W kampanii Volkswagen pozycjonuje się jako marka, której produkty cechuje najwyższa jakość i niezawodność, a zarazem jest dostępna dla każdego, dzięki innowacyjnym metodom finansowania. Pod hasłem „Oczekuj więcej” pojawiły się reklamy telewizyjne, promujące dodatkowe wyposażenie w cenie samochodu, a także niską ratę miesięczną. Kampania reklamowa trwa od 18 marca.


Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„W tym roku wyjątkowo szybko zakończyliśmy w Volkswagenie wyprzedaż modeli z 2015 roku. Najnowszą kampanią reklamową zwracamy uwagę klientów na modele z bieżącego rocznika, pokazując, że zakup nowego samochodu, nie musi oznaczać kompromisów. Wybrany model z rocznika 2016 można wzbogacić dowolnie skomponowanymi elementami wyposażenia, które klient otrzyma w cenie. Innowacyjny kredyt pozwoli łatwo sfinansować zakup wymarzonego samochodu” - komentuje Mateusz Liśkiewicz, kierownik ds. komunikacji w Volkswagen Group Polska.

Volkswagen rozpoczął współpracę z agencją Hand Made w 2014 roku. Od tego czasu agencja nieprzerwanie realizuje działania w zakresie strategii, ATL i BTL. Obecnie Volkswagen posiada 64 stacje dealerskie w całej Polsce, które również posiadają wsparcie reklamowe w postaci materiałów POS projektowanych przez agencję Hand Made.

Za przekaz kampanii oraz nośniki ATL i BTL odpowiada agencja Hand Made, za kampanię w Internecie agencja interaktywna K2, za planowanie i zakup mediów MediaCom.

Spoty reklamowe:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij