Rockowy koncert Kłosiaków reklamuje jogurty Bakoma 7 Zbóż

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rockowy koncert Kłosiaków reklamuje jogurty Bakoma 7 Zbóż

Rozpoczęła się wiosenna kampania reklamowa jogurtów Bakoma 7 Zbóż z udziałem animowanych brand heroes Kłosiaków. Akcję przygotowały agencja Kalicinscy.com i dom mediowy UM.

Kłosiaki postanowiły wykorzystać swoją popularność w słusznej sprawie. W trosce o płeć piękną stworzyły muzyczną supergrupę, której celem jest promowanie zdrowego  odżywiania, kontaktu z naturą i pięknego wyglądu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie Kłosiaki wcielają się w role gwiazd rocka i na koncercie wykonują przeróbkę hitowej piosenki z lat 90. „Na jednej z dzikich plaż” zespołu Rotary. Zaaranżowana na nowo piosenka ilustruje scenki, w których jogurty naturalne Bakoma 7 Zbóż towarzyszą młodej dziewczynie w codziennym życiu.

„Od razu zauważyliśmy, że Kłosiaki to zespół silnych osobowości i ciekawych charakterów. Dlatego czymś naturalnym wydało nam się stworzenie z nich rasowego, rockowego bandu. Bohaterowie jogurtów Bakomy, dzięki rozpoznawalnemu przebojowi, wejdą teraz na zupełnie nowy poziom kariery. Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, ale głęboko wierzę, że hit w wykonaniu Kłosiaków to iskra, która rozpali jeszcze większe zainteresowanie hitami od Bakomy.” - Igor Seider, Senior Copywriter Kalicinscy.com

Kreacją spotu zajęła się agencja Kalicinscy.com, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann). Koordynację produkcji z ramienia agencji prowadziła należąca do grupy Kalicinscy.com, Fog Content Agency. Reżyserem spotu jest Ryszard Rogocki, a za produkcję odpowiedzialny był dom produkcyjny Film Produkcja.

Reklama jest pokazywana w telewizji (w stacjach głównych i tematycznych). Od maja będzie wyświetlana w kinach obsługiwanych przez firmą New Age Media (głównie z sieci Cinema City).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij