Pep Guardiola zaklina deszcz technologią GORE-TEX® SURROUND™ w butach ECCO COOL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pep Guardiola zaklina deszcz technologią GORE-TEX® SURROUND™ w butach ECCO COOL

Koncern W. L. Gore & Associates (Gore) i Pep Guardiola ogłosili podpisanie czteroletniego kontraktu partnerskiego, w ramach którego Guardiola będzie reprezentował markę GORE-TEX® oraz ubrania i obuwie Gore.

Trener klubu piłkarskiego FC Bayern Monachium, od dawna jest fanem outdoorowej odzieży funkcjonalnej. Na co dzień często nosi kurtki i obuwie GORE-TEX®, zarówno podczas uprawiania sportu jak i chodząc po mieście.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pep Guardiola w butach ECCO COOL z technologią GORE-TEX® SURROUND™ to efekt globalnego kontraktu z koncernem W. L. Gore & Associates (Gore), w ramach którego jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie futbolowych szkoleniowców będzie przez cztery lata reprezentował markę GORE-TEX® oraz ubrania i obuwie Gore. Gore jest licencjonowanym partnerem wielu marek odzieżowych i obuwniczych i to dlatego Guardiola tej wiosny nie tylko w reklamach, ale także na co dzień pojawia się w butach marki ECCO COOL z technologią GORE-TEX® SURROUND™. Także dlatego, że jest pod wrażeniem perfekcjonizmu wkładanego w rozwój marki GORE i w podnoszenie jakości produktów z technologią GORE-TEX® SURROUND™ .

"Jestem sportowcem i trenerem, dlatego perfekcjonizm i wizjonerstwo odgrywają w moim życiu kluczową rolę. Te same cechy dotyczą produktów GORE-TEX®, dlatego cieszę się, że reprezentuję tę wyjątkową markę" - powiedział Guardiola w europejskiej centrali Gore pod Monachium.

Pep Guardiola jest od zawsze zorientowanym na sukces indywidualistą, stale poszukującym nowych rozwiązań, bazujących na dogłębnym zrozumieniu wszystkich aspektów tematu. "Tylko wtedy, kiedy poświęcisz swój czas i podejdziesz do zadania z prawdziwą pasją, będziesz każdego dnia stawać się coraz lepszym i dążyć do doskonałości. To ciężka praca, która w końcu doprowadzi cię do wyjątkowych wyników." - mówi Guardiola. "Jakość i innowacyjność to jest dokładnie to, co zachwyca mnie w marce GORE-TEX®." - dodaje.

Wizją założycieli, czyli Billa i Vieve Gore, było stworzenie wyjątkowych produktów, które oferują wyjątkową wartość dla klientów. "Produkty GORE-TEX® są wynikiem zaangażowania, pasji i wysiłku. Naszym celem jest nieustanne przesuwanie granic innowacyjności i dostarczanie produktów, które oferują wysoką wydajność konsumentów, tak aby mogli doświadczyć fascynujących chwil i móc zatrzymać je na dłużej. " - powiedział Christian Langer globalny szef Gore Fabrics Division. "Podpisanie kontraktu z Pepem Guardiola jest idealnym dopasowaniem podstawowych wartości i zawodowej filozofii obu stron. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że marka GORE-TEX® reprezentowana będzie przez tak szanowaną na całym świecie osobowość. "W ciągu najbliższych czterech lat Pep Guardiola będzie nosił kurtki, buty i rękawice GORE-TEX® marki Gore. Wizerunek Guardioli będzie wykorzystywany w globalnej komunikacji w materiałach drukowanych i on-line promujących markę oraz produkty GORE-TEX®.

Zaklinanie deszczu w butach ECCO COOL z technologią GORE-TEX® SURROUND™

Jakość i innowacyjność tak podkreślana i doceniona przez hiszpańskiego szkoleniowca są kluczowymi cechami nowych butów ECCO COOL. Linia wiosennego obuwia - efekt współpracy ECCO i GORE – została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, gwarantującej użytkownikom wyjątkowy komfort. Każdy but jest wyposażony w specjalną membranę GORE-TEX, która otacza stopę zarówno od góry, jaki i od dołu. Inteligentny system cyrkulacji powietrza w podeszwie i zastosowanie, wyłącznie w obuwiu ECCO, bocznych odpowietrzników w środkowej części podeszwy, zapewniają nie tylko wygodę, ale przede wszystkim 360-stopniową wentylację buta. Ponadto pozwalają ciepłu i wilgoci uciekać górą, dołem i bokami przy jednoczesnym zachowaniu wodoodporności.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij