Resolution Media rozbudowuje struktury

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Resolution Media rozbudowuje struktury

Do zespołu Resolution Media dołączyły kolejne dwie osoby – Olga Markowska jako Performance Media Specialist i Ola Czerw, Performance Media Trainee, zespół liczy obecnie 21 specjalistów.

Grupa Media Direction stworzyła Resolution Media, komórkę, zajmującą się performance marketingiem, w czerwcu 2015 a na jej czele stanął Robert Niebrzydowski jako Performance Media Director. Niebrzydowski związany jest z Media Direction od 6 lat, w tym czasie kierował zespołami klienckimi oraz zajmował się rozwijaniem kompetencji digitalowych w ramach struktur Agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od momentu powstania Resolution Media stale powiększa swój zespół. Aktualnie firma zatrudnia 14 specjalistów prowadzących i optymalizujących kampanie oraz 7 specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie i publikację kontentu oraz kompleksowe działania w social mediach. W najbliższym czasie Resolution planuje zatrudnienie kilku kolejnych specjalistów.

Olga Markowska przez ostatni rok pracowała w grupie Agora, gdzie zajmowała się głównie kampaniami PPC w Google i Facebook oraz analityką webową. Obsługiwała klientów takich jak Accenture, Szkoła Główna Handlowa, Deweloper Matexi, Publio.pl, Gazeta.praca.pl, Radio TOK FM, Wysokie Obcasy.

Ola Czerw dotychczas pracowała w agencji Tomo Group jako Social Media Specialist.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij