Państwowa Inspekcja Pracy wybrała agencję Hand Made

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Państwowa Inspekcja Pracy wybrała agencję Hand Made

Agencja reklamowa Hand Made wygrała postępowanie na przygotowanie kreacji i strategii medialnej kampanii społecznej dotyczącej bezpieczeństwa pracy przy obróbce drewna prowadzonej przez Państwową Inspekcję Pracy. Działania zaplanowane na lata 2016-2017 prowadzone będą w prasie, Internecie i radiu.

Hand Made opracuje m.in. strategię kampanii promującej działania Państwowej Inspekcji Pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy i ograniczenia wypadków w zakładach produkujących wyroby tartaczne i wyroby z drewna, a w szczególności program prewencyjny adresowany do pracodawców tej branży. Elementem programu będą m.in. szkolenia dla pracodawców, podczas których uczestnicy poznają sposoby ograniczania zagrożeń wypadkowych, zapoznani zostaną z zasadami oceny ryzyka zawodowego, otrzymają bezpłatne wydawnictwa, w tym listę kontrolną służącą do przeglądu zakładu pracy pod kątem bezpieczeństwa pracy. Celem prowadzonej akcji jest również budowanie świadomości i odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracy wśród pracowników zatrudnionych w tartakach i stolarniach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na mapie Polski znajdziemy ponad 12 tysięcy podmiotów, które w swoją działalność mają wpisane wyroby tartaczne i wyroby z drewna. Zagrożeń w branży jest wiele, od tych związanych z obsługą maszyn, hałasem, zapyleniem, stosowaniem substancji chemicznych, aż po urazy powodowane przez środki transportu, poślizgnięcia, potknięcia i upadki.

Z danych Państwowej Inspekcji Pracy wynika, że w ostatnich 5 latach w wypadkach przy obróbce drewna straciło życie ponad 50 osób, a 300 doznało ciężkich obrażeń ciała. Wśród przyczyn wypadków przy pracy wskazać można niewłaściwą organizację pracy, brak lub stosowanie niewłaściwych urządzeń zabezpieczających, niedostateczne przeszkolenie pracowników w zakresie bhp.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij