Ostecx z nagrodą Art of Packaging

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ostecx z nagrodą Art of Packaging

Opakowanie piwa „Piotrek z Bagien”, zaprojektowane przez Ostecx Créative dla Browaru Rzemieślniczego Jan Olbracht z Piotrkowa Trybunalskiego, zostało nagrodzone w jubileuszowej, 10-tej edycji konkursu Art o Packaging.

Projekt agencji zwyciężył w Kategorii: Opakowanie Etykieta, dołączając do opakowań wyróżnionych za innowacyjność, kreatywność oraz konkurencyjność na rynku krajowym i zagranicznym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się, że branża i rynek zaczynają doceniać odważne koncepty opakowań – mówi Sébastien Ploszaj, art director w agencji Ostecx Créative. – „Piotrek z Bagien” to marka, która powstała dzięki zaufaniu na linii klient-agencja i została bardzo dobrze przyjęta przez konsumentów. Etykieta piwa wyróżnia się mrocznym klimatem i drukiem na papierze metalizowanym - surowcu, po który małe browary rzemieślnicze do tej pory nie sięgały – dodaje.

Art of Packaging – Perły wśród Opakowań to ogólnopolski konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu przez European Media Group, wydawcę miesięcznika branżowego Packaging Polska.

Ostecx Créative to agencja z największym piwnym portfolio w Polsce. Za swoje opakowania otrzymała najważniejsze nagrody branżowe – KTR, Kreatura, Must Have Łódź Design Festiwal, Art of Packaging. Na co dzień pracuje zarówno dla browarów rzemieślniczych, regionalnych, jak i branżowych potentatów oraz zajmuje się obsługą reklamową Banku Zachodniego WBK.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij