Reklama dnia: Resocjalizacja byłych więźniów dzięki psom ze schroniska

Reklama dnia: Resocjalizacja byłych więźniów dzięki psom ze schroniska

Pies - najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, kochający towarzysz. Członek rodziny. Okazuje się, że nie są to wcale puste frazesy. Nowa reklama Pedigree pokazuje, jaki wpływ psy potrafią mieć na resocjalizację byłych więźniów.

Czworonogi wypełniają im pustkę po rodzinie i przyjaciołach, zapewniają towarzystwo, motywują do dalszych działań. Są przy nich, gdy zabrakło wszystkich innych. Byli więźniowie i psy ze schroniska daja sobie nawzajem druga szansę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To trzeba zobaczyć:

PS

To oczywiście nie pierwsza reklama Pedigree, która nawiązuje do przyjaźni między człowiekiem i psem - przyjaźni, która ciągnie się od czasów prehistorycznych:

PS 2

Pedigree zwraca również uwagę, że dzięki psom sami stajemy się lepsi dla innych:

PS 3

Pies to również doskonały towarzysz dla osób starszych i samotnych. Przed Wami przeurocza reklama marki Cesar:

PS 4

Czworonożni przyjaciele odwdzięczają się za okazaną im dobroć. Pomagają np. umówić się na randkę :) W jaki sposób? Zobaczcie sami:

PS 5

Tak jak więźniom, psy potrafią przywrócić radość życia także osobom niepełnosprawnym i chorym. Udowadnia to fantastyczne video zrealizowane przez Kleenex. Poznajcie losy dość nietypowej przyjaźni. Wcześniej przygotujcie jednak chusteczki: 

PS 6

Niedawno w Reklamie dnia pisaliśmy także o bardzo ciekawej kampanii edukacyjno-społecznej przeciwko pijanym kierowcom. Bohater kampanii to więzień skazany za zabójstwo na drodze w wyniku prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Więcej informacji znajdziecie tutaj>>

PS 7

Pisaliśmy również o kolejnej odsłonie kampanii Persila "Dirt is good" Tym razem w reklamie zobaczymy jednak nie roześmiane umorusane dzieciaki, ale... więźniów osadzonych w zakładzie karnym. Więcej informacji tutaj>>

Uważacie, że o czymś zapomnieliśmy? Dajcie znać w komentarzach.

Zapraszamy również na poprzednie odcinki Reklamy dnia!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij