SHAKE HANDS powiększa zespół

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SHAKE HANDS powiększa zespół

Do zespołu agencji SHAKE HANDS (grupa Brand Support) dołącza Agnieszka Radosz, która obejmie stanowisko Community Manager. Będzie odpowiedzialna m.in. za wizerunek marek Tikkurila i NIOXIN w kanale social media.

Agnieszka Radosz jest związana z branżą marketingową od 2008 roku. Przed dołączeniem do SHAKE HANDS pracowała w agencji PRIME PR na stanowisku PR&Marketing Manager, gdzie prowadziła kampanie wizerunkowe m.in. dla firm IKEA, Volvo Polska, PRS Poland i Grupa Buma.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pracowała również w firmie Wilk Elektronik, która specjalizuje się w produkcji pamięci komputerowych marki GOODRAM oraz jest dystrybutorem produktów flash Toshiby na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Dla tej firmy przez kilka lat prowadziła kompleksowe działania marketingowe dla marek GOODRAM i Toshiba, na terenie Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Agnieszka Radosz ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz filologię rosyjską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest miłośniczką nowych mediów, marketingu internetowego, storytellingu, komunikacji i podróży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij