Samsung i Podróżniccy rozszerzają wypożyczalnię sprzętu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Samsung i Podróżniccy rozszerzają wypożyczalnię sprzętu

Samsung oraz Podróżniccy ponownie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom aktywnych i korzystających z nowych technologii podróżników, zwiększając ilość sprzętu w wypożyczalni foto-wideo.

Nowe wyposażenie będzie dostępne już w pierwszej połowie stycznia 2013 roku dla tych osób, które przedstawią najciekawszą wizję swojej wyprawy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tej pory w wypożyczalni były dostępne kamery Samsung HMX-W350 oraz HMX-QF20. Teraz wśród nowych urządzeń znalazły się aparaty fotograficzne Samsung NX100, NX11, EX1 oraz kamera HMX-W300. Jak je otrzymać? – Wystarczy zgłosić się bezpośrednio przez bloga www.podrozniccy.com, wpisując w komentarzu, dokąd się wybieramy, w jakim celu potrzebny jest sprzęt i co zamierzamy z nim zrobić. Zwycięzców wyłonią blogerzy prowadzący, czyli Ania i Jakub Górniccy. W pierwszej kolejności sprzęt dostaną osoby, które mają oryginalne zainteresowania i aktywności oraz chcą odkrywać nowe miejsca, kultury, społeczności i ich zwyczaje.

Pierwsze rozdanie wypożyczalni właśnie się odbyło. Spośród kilkunastu zgłoszeń blogerzy wybrali cztery osoby. Dwie z nich otrzymają kamerę Samsung HMX-QF20 i dwie – kamerę Samsung HMX-W350. Dzięki wypożyczonemu sprzętowi, będą mogły tworzyć ciekawe materiały w Wenezueli, Panamie, na wyspach karaibskich i wyspie Reunion.

Najważniejszym celem projektu jest umożliwienie spełnienia aspiracji reporterskich bez konieczności wydania fortuny na zaawansowany technologicznie sprzęt, a poszerzona gama urządzeń w wypożyczalni Samsung i Podróżnickich sprosta nie tylko oczekiwaniom podróżników-amatorów czy blogerów, ale także profesjonalistów.

- Wiemy, ile znaczy dobry sprzęt w podróży, ale wiemy też, jak ważne jest jego dopasowanie do potrzeb i możliwość dobrych testów - mówi Ania Górnicka - Dzięki tej wypożyczalni, osoby, które chcą poprawić swoje umiejętności, mogą to robić bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij