Yellow Group i GutPR dla NoEM firmy Selena

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Yellow Group i GutPR dla NoEM firmy Selena

W ostatnim czasie została podpisana umowa na pełną obsługę marketingową pomiędzy firmą Selena, oferującą innowacyjny ekran NoEM a agencją marketingową Yellow Group oraz agencją komunikacyjną GutPR.

NoEM to pierwszy na świecie produkt, który niemal w 100% chroni przed polem elektromagnetycznym. Ekran jest efektem współpracy grupy Selena z wybitnym polskim wynalazcą, dr Stanisławem Wosińskim. Technologia uzyskała patent i międzynarodowe uznanie w postaci licznych nagród, m.in. Złotego Medalu w kategorii „Ochrona Środowiska – Energia” na Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości w Genewie w kwietniu 2011r. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach podpisanej umowy do zadań Yellow należeć będzie kompleksowa obsługa promocyjna, marketingowa i komunikacyjna marki NoEM w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Prowadzeniem relacji z mediami zajmie się natomiast GutPR – agencja wyspecjalizowana w skutecznych działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej, będąca liderem w kategorii PR dla budownictwa. 

Za obsługę projektu ze strony Yellow Group odpowiada Małgorzata Dąbrowska, natomiast ze strony GutPR - zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij