Platige Image po raz trzeci dla UEFA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Platige Image po raz trzeci dla UEFA

18 maja na boisko St. Jakob-Park w szwajcarskiej Bazylei wybiegnie ponad 200 artystów i gimnastyków, którzy we wspólnej choreografii powitają kibiców czekających na Finał Ligi Europy UEFA. Będzie to już trzecia ceremonia otwarcia zrealizowana przez Platige Image dla piłkarskiej organizacji UEFA.

Zanim Sevilla FC i Liverpool FC stoczą pojedynek o główne trofeum, fani na stadionie i przed telewizorami w ponad 100 krajach obejrzą niezwykłe widowisko. W 5-minutowym hołdzie dla finalistów rozgrywek, razem z profesjonalnymi artystami z całego świata, wystąpi grupa gimnastyków z reprezentacji Szwajcarii i tancerze z lokalnej szkoły tańca. Po raz pierwszy na boisku zagoszczą również twórcy muzyki stworzonej na potrzeby widowiska – Christopher von Deylen z cenionego kolektywu DJ-skiego Schiller i utalentowana brytyjska piosenkarka Arlissa, która wykona swój najnowszy przebój “Not In Love”. Reżyserem spektaklu jest międzynarodowej sławy choreograf Waldek Szymkowiak. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Inspiracją do stworzenia choreografii była pasja i energia, które doprowadziły kluby do finału tych prestiżowych rozgrywek. Chcemy żeby kibice na stadionie poczuli te emocje jeszcze zanim rozpocznie się ten najważniejszy w sezonie mecz – mówi Waldek Szymkowiak, reżyser ceremonii.

To już trzecia ceremonia otwarcia wyprodukowana dla UEFA przez Platige Image. W 2015 r. polska firma zrealizowała widowisko przed Finałem Ligi Europy UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie a następnie dla widzów zgromadzonych na stadionie Dinamo Arena w Tbilisi przed meczem Superpucharu UEFA.

- Cieszymy się, że UEFA zaufała nam już po raz kolejny, tym bardziej, że majowy finał rozgrywa się w Szwajcarii, w której znajduje się główna siedziba tej organizacji. To wielkie wyróżnienie, że zdecydowali się na współpracę właśnie z nami – mówi Marek Jankowski, producent widowiska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij