Rusza Program Rekomendacyjny Alior Sync

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza Program Rekomendacyjny Alior Sync

Alior Sync przygotował dla swoich klientów Program Rekomendacyjny. Za skuteczne polecenie rodzinie lub znajomym produktów Banku, klienci otrzymają premie pieniężne. Program dostępny jest nie tylko przez System Bankowości Internetowej, ale również w formie aplikacji na Facebooku.

Uczestnikami Programu Rekomendacyjnego mogą zostać wszystkie osoby, posiadające w Alior Sync konto osobiste prowadzone w złotych. Aby polecić produkt Alior Sync rodzinie lub znajomym, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik Programu, a następnie, korzystając z Systemu Bankowości Internetowej Alior Sync lub aplikacji „Alior Sync przelew na FB”, wysłać rekomendacje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za każdą skuteczną rekomendację konta osobistego, zakończoną podpisaniem umowy przez nowego klienta i spełnieniem przez niego warunków Programu, osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 50 zł. Łączna kwota premii, jaką można zdobyć w programie rekomendacyjnym jest nieograniczona. Zatem tylko od liczby skutecznych rekomendacji zależy, jaką premię klient otrzyma od Alior Sync.

Rekomendowanie konta osobistego Alior Sync odbywa się drogą elektroniczną. Klient nie musi podawać imienia i nazwiska odbiorcy rekomendacji, a odbiorca nie musi zapamiętywać żadnych kodów ani haseł. Każdy uczestnik Programu ma również dostęp do informacji o wysokości zdobytej premii.

Dodatkowe informacje o Programie Rekomendacyjnym są dostępne na stronie: polecam.sync.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij