Aleksandra Grzymska w Black Rabbit Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksandra Grzymska w Black Rabbit Poland

W Black Rabbit Aleksandra będzie odpowiedzialna za pracę teamu Client Service & Development. Będzie odpowiadać również za komunikację zewnętrzną firmy oraz kluczowe projekty.

Aleksandra Grzymska pracowała wcześniej m.in. jako Dyrektor Obsługi Klienta w ITI Cinema, Dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej w PKO Banku Polskim i Business Unit Director w Dragon Rouge. W latach 1995-2008 pracowała w agencji reklamowej DDB (dawniej Corporate Profiles) jako Deputy Managing Director.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Black Rabbit jest agencją video content specjalizującą się w tworzeniu filmów na potrzeby działań z obszaru marketingu i PR, komunikacji korporacyjnej oraz branded entertainment.

W dorobku agencji znajduje się m.in. viralowy film „There is a city”, który zdobył nagrodę Webby oraz KTR. Film został również nagrodzony w Konkursie Kampania Społeczna Roku w kategorii Akcje obywatelskie. Za projekt „Don’t be that guy” zrealizowany dla firmy Trend Micro agencja została uhonorowana Telly Award, a za film „Pride” promujący Polską Noc NBA w Waszyngtonie - Grand Video Awards.

Black Rabbit jest również autorem pierwszego korporacyjnego serialu internetowego sci-fi „2020”, który został obsypany nagrodami m.in. Grand Prix na World Media Festival, Gold Remi Award na WorldFest 2015 w Houston oraz The Award of Merit na Accolade Global Film Competition.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij