Wygraj wejściówkę do pierwszego Hack Roomu w Polsce!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wygraj wejściówkę do pierwszego Hack Roomu w Polsce!

Hack Room to pierwszy w Polsce pokój pełen zagadek i łamigłówek dla śmiałków z informatycznym talentem. Zbierz znajomych i wspólnie weźcie udział w tajnej misji, której celem jest powstrzymanie groźnego cyberprzestępcy przed realizacją jego szalonego planu. Na szali jest bezpieczeństwo całego...

...kraju, a może nawet świata!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Udowodnij, że nie boisz się trudnych wyzwań. Wejdź na stronę hackroom.io i jak najszybciej rozwiąż specjalne logiczno­matematyczne zadanie. Masz szansę wygrać darmowe bilety lub zniżki do pokoju zagadek dla siebie i swoich przyjaciół.

Organizatorem akcji Hack Room jest polska firma technologiczna DaftCode, która od dawna stawia na niestandardowe formy promocji i kreatywne sposoby poszukiwania talentów. Tym razem firma zaprasza wszystkich do dobrej zabawy, a dla najlepszych przygotowała mały bonus ­. Uczestnicy, którzy wykażą się największymi zdolnościami i ukończą misję w pokoju przed upływem wyznaczonego czasu, zostaną zaproszeni do współpracy i automatycznie zakwalifikowani do II etapu rekrutacji.

Partnerem akcji jest warszawski pokój zagadek ­ Enigma Room, który wraz z biorącym udział w akcji Hack Roomem mieści się przy ulicy Puławska 33/7. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Nowy Marketing oraz Radio Kampus.

Więcej na: hackroom.io oraz facebook.com.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij