Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Adam Nawałka promuje Berlinki

Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, występuje w kolejnej odsłonie kampanii Berlinek, w której znani „Mężczyźni wolą Berlinki”.
O autorze
1 min czytania 2018-05-15

Przygotowany przez agencję Publicis trzydziestosekundowy spot pojawi się na kanałach telewizyjnych należących do stacji TVN i Polsat oraz na platformach VOD: Ipla i TVN Player.

„Przed nami mistrzostwa świata w piłce nożnej z udziałem kierowanej przez Adama Nawałkę drużyny narodowej. Jego imię będzie w najbliższych tygodniach na ustach wszystkich, dlatego nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora marki w tym okresie. W końcu Adam Nawałka z taką paczką polecający Berlinki to przekaz mówiący sam za siebie” – powiedziała Katarzyna Rokosz, Account Supervisor w agencji Publicis.

„Realizowana wcześniej przez Animex koncepcja promocji pomogła nam wyobrazić sobie Adama Nawałkę w reklamie tego produktu. Elegancki i szarmancki gentleman doskonale pasuje do właśnie takiej formuły komunikowania Berlinek.” – powiedział Damian Raciniewski, Prezes Zarządu BSS Group.

Celem działań prowadzonych w telewizji, na platformach VOD i w Internecie jest wzmacnianie wizerunku marki i zachęcanie do sięgania po smaczne parówki.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Agencja Publicis pracuje dla marki Berlinki od lipca 2013 r. W tym czasie zrealizowała 12 spotów tworzonych w ramach cyklu „Berlinki mówią same za siebie” oraz 6 billboardów sponsorskich, które były emitowane w ramach 2. edycji programu Must Be the Music oraz w programach Twoja twarz brzmi znajomo i Mali Giganci.

Słuchaj podcastu NowyMarketing