adidas Runners Warsaw w akcji Run For The Oceans już 8 czerwca

8 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Oceanów i właśnie tego dnia adidas Runners Warsaw zaprasza na kolejne duże wydarzenie biegowe. Wydarzenie jest częścią globalnej inicjatywy, w której za każdy przebiegnięty kilometr marka adidas przekaże 1 dolara na Parley Ocean School.
O autorze
1 min czytania 2019-06-04

Warszawska impreza rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 10:00 w adidas Runners Warsaw (Solec 38). Baza to jedynie miejsce startowe – trenerzy pokierują uczestników po warszawskich bulwarach, a każdy chętny będzie miał do wyboru dwie trasy: 5km – oraz 10km. Dla tych, którzy nie biegają na co dzień została przygotowana specjalnie ta krótsza trasa. Miejscem docelowym biegu będzie nadwiślańska „Plażówka Saska” gdzie oprócz szeroko pojętego chilloutu oraz orzeźwiających napojów i przekąsek, będzie można uczestniczyć w warsztatach, nawiązujących i zachęcających do proekologicznych działań.

Na plaży czekać będzie Daria Ładocha, która opowie o zasadach Zero Waste Cooking. Teorię będzie można natychmiast wykorzystać w praktyce, gdyż biegacze będą mieli możliwość przygotowania oraz spróbowania trzech różnych dań. Warsztatom towarzyszyć będzie strefa DIY, gdzie każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzenia własnej torby Run For The Oceans oraz woskowijek – ekologicznego zamiennika folii spożywczej. Na miejscu, chętni będą też mogli również wziąć udział w rozgrywkach siatkówki plażowej.

8 czerwca to początek wydarzeń, zaplanowanych przez adidas Runners Warsaw. Podczas tygodnia pod szyldem Run For The Oceans, w warszawskiej bazie, będą odbywać się liczne wydarzenia, m.in. Warsztat Zero Waste z Katarzyną Wągrowska, Plogging czy Gardening. Chcąc wziąć udział w wybranych wydarzeniach, wystarczy pobrać aplikację Runtastic i dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw. W zakładce „nadchodzące wydarzenia” można zapisać się na event główny oraz na bieżąco sprawdzać i dołączać do kolejnych. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj