Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Upoluj e-book „NeuroMarketing Insight” [KONKURS]

Ponad 500 stron o mózgu i marketingu – zdobądź e-book „NeuroMarketing Insight” za darmo.

SZCZEGÓŁY

Agencja Mediahub to teraz MullenLowe Media

Agencja Mediahub to teraz MullenLowe Media
Agencja mediowa Mediahub od teraz działa pod nową nazwą MullenLowe Media. W wyniku odnowienia umowy afiliacyjnej grupa MullenLowe ujednoliciła branding oraz identyfikację wizualną poszczególnych spółek.
O autorze
1 min czytania 2025-07-01

Równocześnie agencja kontynuuje współpracę z holdingiem IPG, co zapewnia dostęp do międzynarodowego zaplecza narzędziowego i wiedzowego, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej, lokalnej niezależności w kwestiach strategicznych i operacyjnych agencji.

Na czele MullenLowe Media niezmiennie pozostaje Ewa Góralska, wspierana przez top managerów: Annę Jezierską, Michała Strzałkowskiego, Macieja Niepsuja, Rafała Lampasiaka, Marka Racławskiego, Marka Fordońskiego i Radosława Jaszczuka. Prezesem zarządu MullenLowe Group jest Robert Winiarski.

– Zmiana nazwy agencji odpowiada na trendy rynkowe. Podkreśla siłę współpracy oraz szerokie kompetencje całej grupy MullenLowe. Granice między poszczególnymi obszarami komunikacji stają się coraz bardziej płynne. Dlatego wykorzystanie synergii mediów i komunikacji pozwoli na lepsze dotarcie do uwagi konsumentów i większą efektywność biznesową marek – mówi Ewa Góralska, Managing Director MullenLowe Media.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zespół agencji MullenLowe Media to obecnie blisko 100 specjalistów ds. mediów, badań i marketingu. Do jej klientów należą m.in. takie firmy jak: ING Bank Śląski, Castorama, Vision Express, Yes Biżuteria, Avon, Goodvalley. 

Agencja jest wielokrotnie nagradzana w konkursach reklamowych i mediowych takich jak m.in.: Effie Awards, Innovation, Mixx Awards. W tym roku odebrała nagrodę specjalną przyznaną przez redakcję „Media Marketing Polska”. To już trzeci rok z rzędu, gdy agencja otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zdjęcie: mat. pras.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się