Aktor znany z roli ojca Jakuba z serialu „1670” twarzą komunijnej kampanii reklamowej x-kom

Aktor znany z roli ojca Jakuba z serialu „1670” twarzą komunijnej kampanii reklamowej x-kom
Co łączy sieć sklepów x-kom z hitowym serialem Netflixa pt. „1670"? Michał Sikorski, którego możemy oglądać w obu produkcjach. Teraz aktor promuje ofertę komunijnych prezentów od x-kom.
O autorze
1 min czytania 2024-04-22

Jak przygotować reklamę sprzętu technologicznego, która zapadnie w pamięć i wyróżni sklep na tle konkurencji? Można na przykład zaangażować do niej jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia i dodać do tego projektu nieco humoru.

Tak właśnie postanowiła zrobić sieć sklepów x-kom, w której kampanii występuje Michał Sikorski, znany m.in. z roli ojca Jakuba w serialu „1670”. Sikorski zagrał w krótkich klipach, które można obejrzeć w social mediach sieci x-kom. Jego wizerunek pojawił się również w memach publikowanych przez markę. W obu przypadkach chodzi o to samo: podejście do doskonale znanego tematu, podarunków z okazji Pierwszej Komunii, z przysłowiowym przymrużeniem oka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Współpraca z x-komem to była fajna zabawa – od razu poczułem flow z graną przeze mnie postacią. Ze swoich prezentów komunijnych pamiętam właśnie elektronikę, z której korzystanie dostarczało mi wiele radości przez kolejne lata dzieciństwa! Uważam, że miło dostać na komunię coś więcej niż tylko pieniądze, dlatego chętnie wziąłem udział w spocie – wspomina Michał Sikorski.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Komunijna kampania reklamowa sklepów x-kom potrwa od 22 kwietnia do 19 maja 2024 roku. Nowy asortyment w ofercie firmy będzie się pojawiał w każdy poniedziałek.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zdjęcia: mat. pras.

PS Bohater serialu „1670” zachęca do głosowania w Warszawie w spocie stowarzyszenia Miasto Jest Nasze

Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze ruszyło z kampanią, która ma zachęcić do udziału w zbliżających się wyborach samorządowych. W jedną z głównych ról wcielił się Michał Sikorski, aktor znany m.in. z serialu „1670”.

PS2 „Bandyckie Wyrzuty Sumienia”. Powraca kultowa akcja charytatywna „Mafia dla Psa”! 

Pamiętacie legendarną kampanię społeczną „Mafia dla Psa”? Właśnie powraca! W sieci pojawił się najnowszy spot promujący zbiórkę pieniędzy na zwierzaki ze schronisk. W rolę głównego bohatera wcielił się Michał Sikorski, odkrycie serialu „1670”. W nagraniu zobaczymy także Krysię i Wiesię – psiaki adoptowane przez Zosię Zborowską.