TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu TikTok Ad Awards CE 2025! Termin upływa 24 września br.

Zgłoś kampanię

Awaria Polsat Box Go. Kibice bez dostępu do transmisji meczu z Lewandowskim

Awaria Polsat Box Go. Kibice bez dostępu do transmisji meczu z Lewandowskim
Tuż przed wtorkowym meczem Bayernu Monachium z FC Barceloną użytkownicy, którzy wykupili usługę Polsat Box Go, zaczęli skarżyć się na problemy z platformą. W momencie największego zainteresowania transmisją, serwis streamingowy po prostu przestał działać.
O autorze
1 min czytania 2022-09-14

Wczorajsza transmisja meczu Ligi Mistrzów UEFA Bayern Monachium – FC Barcelona przyciągnęła przed ekrany rzesze kibiców. Fani piłki nożnej byli przygotowani na wielkie sportowe emocje przed szczególnym meczem z udziałem Roberta Lewandowskiego. Piłkarz po raz pierwszy od transferu do Hiszpanii wrócił na Allianz Arenę i zagrał przeciwko swojej byłej drużynie.

Niestety wielu polskich kibiców tuż przed rozpoczęciem spotkania utraciło dostęp do transmisji. Około godz. 20:00 użytkownicy platformy Polsat Box Go zaczęli masowo skarżyć się, że serwis nie działa, a na ekranie pojawiają się komunikaty o błędzie:

UPS! Błąd wewnętrzny serwera!
Serwer napotkał niespodziewane problemy. Nie możemy obsługiwać Twojego zapytania. Spróbuj ponownie później.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Awaria streamingu pojawiła się zarówno w wersji na komputer i urządzenia mobilne, jak i na telewizory. Co ciekawe, problemy napotkał również darmowy serwis Polsat Go, który nie transmitował meczu.

W sieci pojawiły się dziesiątki wpisów sfrustrowanych kibiców. Wielu z nich przyznało, że wykupiło miesięczną usługę Polsat Box Go za 40 zł tylko ze względu na mecz Bayernu i Barcelony. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Polsat Box Go odpowiada

Niedługo po zakończonym meczu, około godz. 23:00, na facebookowym profilu Polsat Box Go pojawiło się oświadczenie firmy na temat awarii, w którym przeproszono za „ewentualne niedogodności”.

Firma poinformowała także konsumentów, że reklamacje należy wysyłać na adres [email protected].

Pod postem serwisu streamingowego nie brakło komentarzy wzburzonych kibiców. Uprzedzając kolejne odpowiedzi firmy, konsumenci domagają się zwrotu pieniędzy za niedziałającą usługę i zapewniają, że ewentualny rabat na następny zakup nie będzie wystarczającą rekompensatą.