Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ben Stiller jako Kratos w reklamie gry „God of War: Ragnarök”

Ben Stiller jako Kratos w reklamie gry „God of War: Ragnarök”
Na kilka dni przed premierą „God of War: Ragnarök” Sony prezentuje zabawną reklamę z gwiazdorską obsadą. Ben Stiller jako terapeuta w stroju Kratosa adresuje rodzicielskie porady do Johna Travolty i LeBrona Jamesa.
O autorze
1 min czytania 2022-11-02

Do światowej premiery dziewiątej części „God of War Ragnarök” został już tylko tydzień. Na kilka dni przed wydaniem gry, Sony przygotowało wyjątkowy film promocyjny dla wszystkich fanów historii Kratosa i jego syna Atreusa. Tym razem nie jest to typowy zwiastun, a zabawny spot, który pokazuje, że „niezależnie od tego, czy jesteś celebrytą, czy bogiem wojny – rodzicielstwo to ciężka praca”. 

fot. blog.playstation.com

Mając niewiele ponad tydzień do wyczekiwanej premiery God of War Ragnarok, Kratos i Atreus kontynuują swoją podróż przez nordyckie królestwa, jednocześnie budując silniejszą więź pomiędzy ojcem, a synem. Ta inspirująca podróż sprawiła, że zaczęliśmy się zastanawiać: czy wszyscy rodzice mogą utożsamić się z wyzwaniami, z którymi mierzą się Kratos i Atreus? – wyjaśnia PlayStation.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W niespełna 3-minutowym spocie widzimy, jak Ben Stiller w zbroi, z charakterystycznym czerwonym tatuażem i bujnym zarostem prowadzi… rodzinną sesję terapeutyczną. Na spotkaniu obecny jest aktor John Travolta oraz koszykarz LeBron James wraz ze swoimi dziećmi. Terapeuta przekonuje, że jego relacja z synem może zainspirować innych do bycia lepszymi rodzicami.

To nie pierwsza gwiazdorska współpraca, która promuje nadchodzącą grę Sony. We wrześniu animowany duet Rick i Morty wcielił się w role Kratosa i Atreusa, aby przypomnieć o nadchodzącej premierze. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

„God of War: Ragnarök” zadebiutuje 9 listopada na konsolach PS4 i PS5.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się