Byss rozpoczyna obsługę Le Grand – debiutującej na rynku marki rowerowej

Do grona klientów agencji interaktywnej Byss.pl dołącza marka Le Grand - debiutujący na polskim (i światowym) rynku producent stylowych rowerów miejskich. Na początek współpracy agencja przygotowała produktowo-wizerunkowy serwis nowej marki oraz zestaw materiałów BTL.
O autorze
1 min czytania 2015-09-16

Marka miała swoją oficjalną premierę międzynarodową na początku września, podczas renomowanych targów rowerowych Eurobike w Niemczech.

Współpraca Le Grand i Byss.pl ma z założenia charakter długofalowy. Pierwszymi efektami współpracy są m.in.: uruchomiona właśnie wizerunkowa witryna www.legrandbikes.pl oraz projekty szeregu materiałów drukowanych (BTL) wspomagających launch marki, takich jak: pocztówki, zaproszenia na targi, plakaty, katalogi dealerskie (w wersji polskiej, angielskiej, hiszpańskiej i rosyjskiej) oraz wystrój stoiska Le Grand na wspomnianych targach Eurobike.

Le Grand to stworzona przez firmę KROSS marka stylowych rowerów miejskich. Największy polski producent rowerów zdecydował się na ten krok zarówno ze względu na szybko rosnącą popularność tego typu jednośladów, jak i po to, by nie utracić sportowego wizerunku macierzystego brandu. Marka KROSS ma charakter sportowy i bardziej dynamiczny, Le Grand ma zaś specjalizować się w sprzedaży stylowych rowerów miejskich, łączących najnowsze trendy z designem w stylu retro.

Byss współpracuje z firmą Kross od czterech lat, pracując zarówno dla samej marki (www.kross.pl) jak i dla projektu KROSS RACING TEAM (www.krossracingteam.pl).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Agencja Byss działa od 16 lat. Przez wiele lat specjalizowała się w marketingu interaktywnym, by w ostatnich latach zaoferować klientom również działania z zakresu kreacji reklamy prasowej, outdoorowej, jak i druku. W portfolio klientów agencji znaleźli się m.in.: Carlsberg Polska, Original Source, Luksja, LVMH (m.in. Belvedere, Hennessy), Kross, Agora SA, PKO BP, Cyfrowy Polsat, Redcoon Polska.

Byss jest zdobywcą szeregu branżowych nagród i wyróżnień, zarówno na konkursach polskich (Webstar, KTR, Kreatura), jak i zagranicznych (Golden Drum).

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Więcej na stronie oraz pod adresem.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się