Carlsberg NOX – prawdopodobnie największa innowacja wśród lagerów

Chmielony na zimno Carlsberg NOX, o rześkim bukiecie aromatycznym uzyskanym dzięki chmielowi Polaris poruszy świat piw jasnych pełnych. To piwo w eleganckich, czarnych jak noc opakowaniach powstało dla ludzi, którzy doskonały produkt cenią na równi z pięknym designem.
O autorze
1 min czytania 2015-03-27

Pod koniec marca uwagę konsumentów przyciągną eleganckie, czarne puszki i butelki Carlsberg NOX (Nox – po grecku noc). To unikalne wśród lagerów piwo wyróżnia wspaniały bukiet zapachowy, uzyskany dzięki chmieleniu na zimno oraz zastosowaniu chmielu POLARIS – młodej odmiany, wprowadzonej na rynek w 2012 roku. Dzięki chmieleniu na zimno goryczka jest ograniczona, zaś wyczuwalny jest aromat mięty pieprzowej i cytrusów. Sprawia to, że piwo pije się niezwykle lekko i przyjemnie.

Carlsberg NOX jest idealną propozycją dla osób, które doskonały produkt cenią na równi z wyjątkowym designem. To co nadaje mu unikalny charakter to czarne, stylowe opakowanie, z wyrazistą i nowoczesną grafiką oraz elementami świecącymi w świetle UV.

W sercu Carlsberg NOX płynie innowacyjny lager, bo piwa jasne pełne to nadal większa część rynku. Nowa odmiana chmielu Polaris oraz chmielenie na zimno nadają mu bogaty, wyrafinowany smak co w połączeniu z niespotykanym dotychczas w Polsce opakowaniem sprawia, że Carlsberg NOX jest dużą zmianą jakościową na rynku lagerów – mówi Krzysztof Łojek, Brand Manager odpowiedzialny za markę Carlsberg.

Wprowadzenie Carlsberg NOX będzie wspierane kampanią w głównych stacjach TV. Produkt będzie dostępny w butelce 0,4l i puszce 0,5l w cenie 3,99 zł oraz w czteropaku.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing